ІНТЕРАКТИВНА ДОШКА ДЛЯ ДИТЯЧОГО САДУ

Науково доведено – область використання інтерактивної дошки в дошкільних дитячих установах підвищує ефективність навчання в десятки разів. Інноваційний пристрій одночасно задіє зорові образи і відчутні відчуття для сприйняття інформації, допомагає вихователю взаємодіяти з дітьми, зрозуміло і цікаво проводити заняття.

Мультимедійний комплекс для дитячих садів INTBOARD включає:

  • сенсорний екран з керамічною поверхнею (дошка), виготовлений за інфрачервоної технології;
  • ноутбук, комп’ютер з об’ємом пам’яті жорсткого диска 800 Мб;
  • проектор (яскравість 3300 Lm) можна придбати додатково.

Інтерактивна дошка адаптована під українську, російську, англійську мову, управляється пальцями, непрозорою ручкою, указкою. Сенсорна панель розпізнає 10 дотиків, що зручно для спільної роботи вчителя та 5 дітей.

Інтерактивна дошка для дитячого садка відповідає наказу МОН №704 Міністерства освіти України, рекомендована для застосування в дошкільних установах. Безкоштовна доставка до місця установки по всій Україні.

Ліцензійне програмне забезпечення Touch Board інтегрується з популярними ОС: Mac OS, Windows, Linux, поставляється в комплекті з готовими уроками.

Педагогічні ігри «Розумники» – це віртуальна азбука для дошкільнят та захоплюючі заняття з математики для учнів 1-3 класу, розвиваючі образне мислення, увагу, пам’ять.

Переваги навчання дітей за допомогою інтерактивної дошки для дитячого садка:

  • демонстраційний приклад відео, яскравих зображень, анімації під час навчальних занять, мотивація дитини до допитливості, навчанні;
  • розмежування панелі на 4 незалежні частини для одночасного виконання різних завдань;
  • викладач використовує ліцензійні або самостійно створює уроки за допомогою інструментів Word, Excel, графічних редакторів;
  • візуалізація і звуковий супровід навчального матеріалу в захоплюючій формі;
  • знайомство малюків з комп’ютерними технологіями, отримання навичок колективної роботи і спільного вирішення поставлених завдань.

Компанія INTBOARD пропонує купити багатофункціональну мультимедійну дошку за готівковий, безготівковий розрахунок для дитячих садків та розвиваючих центрів.

Екран виконаний з екологічно чистих, безпечних для здоров’я дітей матеріалів, завдяки використанню проектора виключає шкідливе випромінювання, присутні біля телевізора, монітора.

Отримати консультацію по використанню інтерактивної дошки для дитячого саду можна по безкоштовній телефонній лінії онлайн. Фахівці компанії регулярно проводять для вчителів майстер-класи з демонстрацією всіх можливостей інтерактивної дошки.