Інтерактивна дошка для школи

Інтерактивна дошка для школи – це навчальний інструмент, який дозволяє відображати комп’ютерні зображення на дошці за допомогою цифрового проектора. Вчителі можуть управляти елементами на дошці, використовуючи свій палець як миша, прямо на екрані. Елементи можна перетягувати, кликати і копіювати, а вчитель може записувати нотатки, які можуть бути перетворені в текст і збережені.

Дошки є потужним інструментом в класі, додаючи інтерактивність і співробітництво, дозволяючи вставити медіаконтент в лекцію і виробляти спільне навчання. Використовуючи інтерактивну дошку в школі Ви отримуєте широкий спектр можливостей навчання. Однак у багатьох середовищах дошками не користуються на «повну котушку» і в багатьох випадках виступають в якості звичайних дощок.

Цей вид дошки в даний час є звичайним явищем в школах Європи. Спочатку вони були розроблені для використання в бізнесі для демонстрації концепцій і записи зустрічей. Тим не менш, вони представляють собою надзвичайно гнучкий інструмент, який можна використовувати як з молодшими дітьми початкової школи, так і для офісних співробітників.

Інтерактивна дошка для школи демонструє, як один комп’ютер може допомогти в навчанні для всього класу або аудиторії. Це більш вигідно, ніж оснащення всього комп’ютерного класу або кожного учня ноутбуком.

Ось деякі приклади для використання інтерактивної дошки в школі:
• Додавання анотацій
• Виділення тексту
• Додавання заміток і малюнків, а потім збереження їх для роздруківки і спільного використання або додавання в віртуальне середовище навчання.
• Продемонструвати зміст, доступне на веб-сайті, в діяльності, спрямованої на вчителя

Групова взаємодія

Інтерактивні дошки в школі сприяють групового обговорення і участі. Вони є ефективним інструментом мозкового штурму, оскільки нотатки, зроблені на екрані, можуть бути перетворені в текст і збережені для спільного використання і поширення. Вони є ідеальним інструментом для групової роботи і навчання. Після занять Ви з легкістю зможете зберегти роботу для спільного використання і передати дані по мережі або по електронній пошті.