Інтерактивна дошка – помічник у пізнанні України

Подорожувати, звісно потрібно, та з дітьми це проблемно та й не зовсім доступно з фінансової точки зору.  Інтерактивна дошка – стане для вас незамінним помічником. Команда INTBOARD™ хоче поділитися з вами інформацією про надзвичайно цікавий інтерактивний сервіс.

«Музеї України просто неба». Хочемо зауважити, що цей сервіс був розроблений за ініціативи Міністерства культури України. Давайте детально розглянемо особливості та специфіку роботи в даному сервісі та головне питання – “Навіщо його застосовувати на уроці?”.

Цей сервіс являє собою збірку 3-D екскурсій до визначних українських музеїв  під відкритим небом. До них входять:

 • Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогово).
 • Музей народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» (Львів).
 • Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький).
 • Закарпатський музей народної архітектури та побуту (Ужгород).
 • Центр народознавства «Мамаєва Слобода» (Київ).
 • Запорізька Січ – Національний заповідник «Хортиця» (Запоріжжя).
 • Резиденція Богдана Хмельницького (Чигирин).

До того ж місцезнаходження музея позначено на карті україни. Коли вчитель відкриває цей сервіс на інтерактивній дошці, то учні навіть візуально зможуть запам’ятати хоча б область де знаходиться той чи інший музей.

Далі обираєте цікавий для вас об’єкт та натискаєте на нього. Відкривається вкладка з інформацією про нього та панорамними зображеннями найцікавіших місць.

На інтерактивній панелі натискаєте на кнопку “Віртуальна подорож” та розпочинаєте свою екскурсію. Доречі, вся екскурсія проходить зі звуковим супроводом, можна сказати, з гідом. За допомогою даного сервісу та інтерактивної дошки можна “відвідати” визначні місця України, не покидаючи стін класу, а ваші пальці будуть виконувати роль ніг, саме вони визначатимуть напрямок руху та кут погляду на зображення.

Тільки уявіть собі захват учнів, коли вони замість ілюстрацій зможуть побачити реальні зображення. Інтерактивна дошка дозволить мандрувати музеєм, ніби й справді там знаходитесь.  

Звісно, це не замінить повноцінної поїздки до музею, але така форма інтерактивного уроку сподобається учням та вчителям.

Учні самі можуть обирати якою дорогою піти та в яку будівлю зазирнути, просто натискаючи на поверхню інтерактивної панелі. Детально розгледіти той чи інший об’єкт, адже на інтерактивній дошці легко збільшити зображення. Також потрібно зауважити, що голосовий супровід на трьох мовах – українською, російською та англійською.

Окрім музеїв, сервіс дозволяє здійснити  3-D екскурсій по дерев’яним церквам Карпат (8 об’єктів, що увійшли до Світової спадщини ЮНЕСКО) та оперним театрам України. Серед яких:

 • Національний академічний театр опери та балету України ім. Тараса Шевченка (Київ);
 • Львівський оперний театр;
 • Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської;
 • Одеський національний академічний театр опери і балету;
 • Київський національний академічний театр оперети.

Давайте поглянемо правді в очі, для значного відсотка учнів такий інтерактивний урок – це єдина можливість відвідати всі ці місця. Якщо купити інтерактивну дошку можна за державний кошт, то такі поїздки падають на плечі батьків. Нажаль, не всі це можуть собі дозволити. А за один урок можна відвідати декілька визначних місць. Тим паче, візуальна інформація засвоюється краще. Не дарма говорять: “Краще один раз побачити, аніж сто раз почути”.

Саме тому команда INTBOARD™ підбирає для вас максимально зручні та інформативні інтерактивні сервіси. Щоб кожен вчитель міг відкрити комплекс Intboard”Простір” та надати своїм учням нову, цікаву інформацію. Новинки, які не знайти в підручниках та провести урок згідно з усіма рекомендаціями НУШ.

Якщо ви плануєте купувати інтерактивну дошку в школу чи садочок – телефонуйте за номерами вказаними на сайті компанії. Наші спеціалісти проконсультують, допоможуть обрати та пояснять всі нюанси.

Нагадуємо, що цей сервіс та ще більше 20 входять до програмного комплекту Intboard”Простір”, що надається компанією  INTBOARD™ разом з інтерактивною дошкою.