Інтерактивна математика – це весело і пізнавально

“Людина, що не знає математики, не здатна ні до яких інших наук.    Роджер Бекон”

Математика – така складна, але ж дуже потрібна наука. Її використання виходить далеко за межі навчальних класів, а здобутими знаннями кожна людина користується на протязі всього життя.

Команда INTBOARD™ підготувала для вас черговий цікавий, інтерактивний сервіс. Він присвячений вивченню математики в 7-9 класах. Найскладніший період, саме в цих класах потрібно вивчити, а головне, розуміти фундаментальні речі. Саме в цей час учні отримують ключові знання, які будуть використовувати роками, навіть у інших навчальних дисциплінах та сферах життя.

Gios – сервіс інтерактивної математики.

Вже перші хвилини знайомства з ним вражають своєю інтерактивність. З першого погляду він захоплює увагу не тільки учнів, а й вчителів. Дивує креативний і такий легкий підхід розробників до настільки складного матеріалу.

 

Для початку роботи потрібно зареєструватися в сервісі. Зробити це дуже просто, оскільки зараз вже, мабуть, не залишилося людей у яких немає поштової скриньки Google чи профілю в Facebook.

Відразу після успішної реєстрації вам до перегляду пропонується відео, де детально розповідається про методику навчання та теми, які будуть розглядатися.

Якщо врахувати, що це відео буде відкрите на інтерактивній дошці то увага та зацікавленість учнів вам гарантовано.

 

Після перегляду ознайомчого відео стає доступним перший урок. Він також у відео форматі. Цікаво так вивчати математику. В ролі викладача в цих уроках виступає пес на прізвисько Джіос. Вже цей факт викличе чималий інтерес до того, що відбувається на екрані інтерактивної дошки.

Хоча тут є інший фактор – такий “вчитель” може відволікати увагу учнів від навчального матеріалу. І тут вже реальному вчителю потрібно буде проявляти особливу пильність, коли урок починає перетворюватися на простий перегляд відео.

Ми всі розуміємо, що відео-урок триває не 45 хвилин і вчитель спокійно може задіяти інтерактивну панель для більш детального розгляду окремих моментів.

Після перегляду відео-уроку пропонується пройти тестування і зрозуміти наскільки добре учні засвоїли інформацію. Матеріал для перевірки знань можна відкрити як на інтерактивній дошці так і кожному учню на окремому гаджеті. Це забезпечить колективну роботу всього класу і можливість активного обговорення матеріалу всім класом. Інтерактивне обладнання здатне прискорити рутинну роботу, набагато швидше обрати потрібний варіант відповіді ніж її написати крейдою на звичайній дошці. А от вже домашнє завдання можна робити будь яким способом. Інтерактивна панель дозволить вчителю прискорити хід уроку, щоб була можливість більш детально розглянути ключові моменти кожного уроку. І приділити увагу рівню засвоєння учнями інформації.

 

За кожну правильну відповідь учню нараховується бали. Повністю згодна з вами – така собі новина, майже у всіх сервісах є така функція. А от той факт, що за ці бали можна купити наступний урок, мотивує більш відповідально відноситися до навчання.

Розумію, що сервіс платний, але ось такі бонуси від розробників дають можливість навчатися далі. Та ще й мотивують учнів отримувати як найкращі бали. Думаю, це і є головними мотивом розробників – забезпечити якісні знання з математики.

Вибачте, ледь не забула розповісти вам про ще одну особливість даного сервісу.  Розробники пропонують перед початком навчання пройти тест на рівень знань дисципліни. Якщо це робити колективно і відкрити отриманий тест на інтерактивній панелі, то вчителю відразу стане зрозуміло яким моментам потрібно приділити більше уваги у подальшому вивченні.

Ось із таким цікавим сервісом вас сьогодні познайомила команда INTBOARD™. Звісно, що він не замінить повноцінний курс математики, та й, можна сказати, платний. Але в ньому більше плюсів  ніж мінусів – він мотивує до отримання кращих результатів, є повністю інтерактивним та й послужить гарним доповненням до звичайного уроку.

Цей сервіс додано до пакету програмного забезпечення “Intboard Простір”