Інтерактивна панель у Вашому кабінеті

Для всіх  уже не новина, що в кабінеті керівника чи директора знаходиться дошка. Не завжди вона така як ми звикли зі школи, частіше на ній просто можна писати маркерами, стерти і знову продовжувати якесь обговорення, супроводжуючи розповідь записами. В даний час такі інструменти візуалізації втрачають свою актуальність. Люди все частіше застосовують комп’ютерні технології при проведенні презентацій, семінарів чи планування якогось процесу.

В таких випадках доцільно використовувати інтерактивну панель. Давайте разом розглянемо плюси та мінуси такого обладнання у вашому кабінеті чи класі. Мабуть, говорити про те, що це в першу чергу зручно, не має потреби – це й так зрозуміло. Інтерактивна панель дає змогу для демонстрації навіть 3-D моделей з можливістю взаємодії з зображенням, і це далеко не всі графічні можливості. Зараз акцентовано увагу на тому, що зображення уже створене і потрібно його лише презентувати. Можливий також варіант, коли ви створюєте зображення під час обговорення. Інтерактивна панель дає можливість зберегти такі дані як на внутрішній комп’ютер так і на зовнішні носії інформації. Навіть якщо інтерактивна панель буде закріплена на стіні, то до USB виходів дістатися дуже легко. Декілька з них розміщені прямо на передній панелі щоб було зручно підключати флешку, телефон, ноутбук та інші гаджети.

Навіть коли потрібно одночасно працювати декільком людям інтерактивна панель прекрасно впорається з такими навантаженнями.

Щоб прийти до вірного рішення проблему потрібно не тільки озвучити, а краще її візуалізувати. Тоді на власні очі бачиш слабкі та сильні місця власного проекту. Можливо більш раціонально розподілити ресурси і оцінити перспективи та наслідки кожного рішення. Адже за допомогою інтерактивної панелі можна працювати не тільки з власними напрацюваннями, а й знайти потрібну інформацію в інтернеті. І все це за пару кліків.

Зрозуміло чому інтерактивне обладнання набуває такої популярності не тільки в освітніх закладах. В першу чергу, це зручно і інформативно. Про те, що школяра легше зацікавити інтерактивним уроком ми говорили вже не раз. Зараз же ми спостерігаємо тенденції росту використання інтерактивних панелей в багатьох сферах професійного ринку. Підприємці намагаються обладнати хоча б один кабінет інтерактивною панеллю, кабінет для переговорів. Мова тут йде не про престиж чи показовість, а зручність. Один раз вклавши кошти, можна забезпечити собі продуктивну працю на декілька десятків років. Зараз всі замислились, а чи доцільно буде використовувати через 10 років інтерактивну панель з такими технічними характеристиками. Адже технології розвиваються дуже швидко.

Відповім вам, що доцільно й досить продуктивно. Зараз розповім чому.

По-перше: у комп’ютерному модулі вбудовані процесори останнього покоління Intel Core i3/i5/i7, які ще десяток років будуть вправно справлятися з поставленими завданнями.

По-друге: використовується тип оперативної пам’яті – SSD. Ця технологія теж є відносно новою, тому прослужить вам ще не один рік.

По-третє: комплектуючі комп’ютерного модулю або і весь модуль можна замінити. І як на мене, це гарна можливість оновити технічне забезпечення не витрачаючи значну суму коштів.

В переговорному кабінеті з інтерактивною панеллю більшість інформації буде донесена візуально. Тому обговорення проблеми чи прийняття рішення буде більш аргументовано та пришвидшено. Оскільки кожен учасник може оцінити та проаналізувати питання. А якщо потрібно, то й прямо на інтерактивній панелі відтворити власну пропозицію.

Доповідачам також набагато легше організувати свою розповідь якісно. Достатньо фундаментально підготуватися коли є вільний час і при виступі ти себе вже відчуваєш набагато впевненіше. Інтерактивна панель допоможе відтворити весь потрібний матеріал.  І знову ж таки, не потрібно обмежуватися тільки шкільним форматом.

Інтерактивне обладнання дуже швидко входить в життя кожної людини. Ми навіть не помічаємо, як подібні гаджети стають невід’ємною частиною нашого дня.