Інтерактивні панелі в школі

Інтерактивні технології стали майже звичайним явищем у всіх сферах нашого життя – від вибору того, як ми дивимося телевізор вдома, і як ми співпрацюємо з колегами на роботі, з тим, як ми вчимося і беремо участь на уроках в класі. У той час, як дискусія про технології в класі триває, не можна заперечувати, що використання пристроїв і систем, які сприяють взаємодії і співпраці, приносить величезну цінність навчальному середовищі.

Будь то інтерактивна панель IntBoard, інтерактивні сенсорні екрани або ноутбуки, планшети та інтерактивні таблиці, навчання за допомогою технології може принести користь як студентам, так і вчителям. Дослідження показало, що інтерактивні дошки були найбільш часто використовуваними технологіями (82%).

Інтерактивні панелі в школі – це майбутнє класних кімнат і вони замінять існуючі проектори, проекційні екрани та інтерактивні дошки. Вони мають більш високі технічні характеристики і надають великі можливості для співпраці в різних навчальних функціях.

Інтерактивні панелі для школи є простими у використанні і забезпечують ефективний і гнучкий клас навчання, який підвищує якість і ефективність взаємодії між викладачем і учнем.

Панелі є відмінним доповненням до будь-якої аудиторії на всіх рівнях, від початкового до вищого і можуть використовуватися різними способами для поліпшення навчального середовища. Взаємодія між учителем і учнем досягає іншого рівня, оскільки панелі з мультітачнимі дисплеями з їх покриттям проти відблисків для будь-яких умов освітлення гарантують, що учні можуть чітко бачити контент, незалежно від того, де вони сидять. Інтерактивні плоскі панелі мають широкий спектр програмних додатків, які підштовхують дітей до навчання, що робить досвід навчання дійсно захоплюючим для учнів.

Інтерактивні панелі IntBoard це ідеальне рішення для шкільних аудиторій. Тепер інтерактивна панель в школі, може бути незаперечним інструментом в навчанні з необмеженими можливостями.

Відвідайте наш каталог і замовьте інтерактивну панель.