Iнтерактивний дитячий стіл з фірмовим додатком Intboard JOY

Нещодавно в асортименті компанії INTBOARD™ з’явилися інтерактивні дитячі столи. Ми отримали значний інтерес до цих пристроїв та вважаємо за потрібне ще раз пояснити, що собою являють інтерактивні столи, для чого та де можуть використовуватися.

Інтерактивний  стіл – це сенсорна панель, розташована горизонтально, з миттєвим відгуком на дотик. Основне призначення пристрою – трансляція мультимедійних файлів безпосередньо на поверхню столу.

Технологія мультитач (технологія множинних одночасних дотиків) дозволяє використовувати інтуїтивні жести рук для управління віртуальними об’єктами, зображеннями та мультимедіа природним чином.

Ігровий характер взаємодії, що використовує технологію мультитач, спільне використання – все це сприяє зануренню користувачів в інтерактивний світ.

Він націлений на всебічний розвиток дітей через цікаві, пізнавальні або розважальні інтерактивні ігри. Добре підходить для установки в розважальних закладах, школах та навіть вдома. 

Окрім розважальних функцій інтерактивний стіл забезпечує комплексний розвиток дитини. Інтерактивні додатки розвивають пам’ять, увагу, моторику, загальну ерудицію, а також сприяють соціалізації дитини за рахунок колективних ігор.

Корпус інтерактивних дитячих столів може бути виконаний як з дерева, так і з металу. Мають стійку конструкцію та добре захищені від механічних пошкоджень і не можуть нашкодити дитині. В їх виробництві використовуються тільки екологічно чисті матеріали, про це свідчать сертифікати відповідності від МОН. Інтерактивні дитячі столи це відмінні прилади для модернізації початкової освіти.

Інтерактивні столи INTBOARD™ представлені двома моделями ZABAVA та STYLE.

ZABAVA

 

Особливості інтерактивних столів INTBOARD™

  • лаконічний дизайн (інтерактивний стіл гарно доповнить будь-який клас);
  • екологічність (всі матеріали, з яких виготовляється інтерактивний стіл пройшли перевірку та мають відповідні сертифікати якості);
  • надійність (міцне, загартоване скло, яке захищає екран, відсутність гострих кутів, використання тільки перевірених комплектуючих);
  • різноманітні можливості оформлення (дизайн інтерактивного столу можна стилізувати під приміщення або потрібне зображення).

Сучасні інтерактивні технології все глибше проникають в сферу освіти. В дитячих садочках та молодших класах, розрахованих на багато дітей, інтерактивні столи згруповують дітей. Вони вчаться командній роботі, отримують навички спільної творчості, вчать алфавіт та отримують ази геометрії.

Інтерактивний стіл стане також чудовим помічником у розвитку уяви і артистичних здібностей дитини. З його допомогою діти можуть малювати, займатися музикою і всіляко демонструвати свою творчість. Тим більше, що інтерактивний стіл поставляється з великим набором ігрових і навчальних програм.

Чим буде займатися дитина залежить від програмного наповнення. Нашими спеціалістами було розроблено фірмовий програмний додаток. 

Intboard JOY

Intboard JOY ​ дозволяє групувати раніше встановлені на пристрій програми за категоріями потрібними користувачу. Додаток може працювати автономно, та рекомендується використовувати його разом з програмою Fully Kiosk Browser. Поки він має дві прийняті версії. 

Набір “Освіта та розвиток” . Включає близько 80 додатків згрупованих за категоріями:

  • память;
  • увага;
  • мислення;
  • моторика;
  • творчість;
  • розваги.

Він актуальний для початкової школи та дитячих садочків. 

Набір “Ігри та розваги”​ містить: 18 програм для малюків, 9 захоплюючих ігор з перегонами, 11 найкращих ігор пригодницького жанру, 16 додатків присвячених спорту та змаганням, 19 програм на логіку та для розвитку мислення, 8 веселих ігор для компанії на 2 та більше гравців.

Розробниками також передбачена функція самостійного формування або редагування додатків комплекту. Тобто при покупці інтерактивного столу вам надається пароль адміністратора та детальна інструкція для роботи з програмною оболонкою. За потребою можна змінити 

Бажаєте отримати презентацію по інтерактивних столах, переходьте на сайт kidstable.com.ua

Щоб отримати детальну консультацію та купити інтерактивний дитячий стіл – тисніть на кнопку нижче.