Інтерактивний стіл. Якісний та безпечний пристрій для дітей

Дитячий інтерактивний стіл, новий гаджет для навчання, розвитку та розваг для  дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Як і до всього нового, до сенсорного столу, ставляться з інтересом та острахом. Адже в сучасних реаліях діти й так мають підвищений інтерес до гаджетів і це негативно впливає на їх зір та й розвиток загалом. Такі висловлювання ми інколи бачимо на своїй сторінці та інших спеціалізованих групах. 

Вся проблема полягає в тому, що діти зловживають електронними гаджетами і тільки зловживання має негативні наслідки. 

Всі розробники та виробники електронних інтерактивних приладів дотримуються світових стандартів якості та безпеки. INTBOARD™ не виключення. Всі наші вироби: інтерактивні дошки, інтерактивні столи, сенсорні панелі відповідають міжнародним стандартам якості та проходять десятки перевірок на території України. Клієнти, які купували наше інтерактивне обладнання через тендер бачили всі сертифікати якості та відповідності. Наше обладнання обирають партнери за високу якість. За останній рік мережа офіційних представників INTBOARD™ охоплює всю країну.

Давайте, на прикладі дитячого інтерактивного столу, пояснимо вам, які саме перевірки проходить обладнання та стандарти, яким потрібно відповідати. 

Інтерактивний стіл розділяються на складові: сенсорний екран та корпус.

Ці дві частини перевіряються окремо одна від одної. 

Корпус столу повністю з металу або дерева, в залежності від моделі Style чи Zabava

Сенсорний екран підтримує 10-40 одночасних торкань Корпус металевий (дерев’яний), ударостійкий, скло загартоване, ударостійке. Корпус не має гострих кутів, травмобезпечний, стійкий колір корпусу. Фарба для корпусу проходить окрему перевірку та має сертифікат відповідності СЕС.

Лазерне різання корпусу інтерактивного столу — це поєднання високої швидкості процесу, бездоганної якості одержуваної конструкції і прийнятної ціни інтерактивного столу при виготовленні складних деталей з листового металу. У порівнянні з традиційними методами різання металів лазерна різка комплектуючих корпусу має цілу низку незаперечних переваг: відсутність механічного впливу на метал дозволяє замінити штампування низької якості і іншу механічну обробку матеріалу. 

Порошкова фарба для інтерактивного столу, по суті, є дрібнодисперсним порошком, структура якого має полімерну природу. До його складу входять деякі полімерні смоли, а також затверджувачі і речовини, що додають колір корпусу столу. 

Фарбування порошковою фарбою корпусу інтерактивного столу, безсумнівно, володіє деякими перевагами перед традиційними видами фарбуванням. Виділимо основні плюси: 

  • порошкове покриття забезпечує еталонну якість поверхні деталі; 
  • можливість застосування фарби різноманітних кольорів і відтінків; 
  • технологія порошкового фарбування металу екологічна;
  • відсутність розчинників; 
  • порошкове покриття безпечне для людини при прямому контакті; 
  • пожежобезпечний варіант фарбування; 
  • можливість швидкого нанесення 
  • довгострокове стійке до подряпин і ударів покриття

На сайті наведені приклади найпопулярніших забарвлень для інтерактивних столів. Якщо ж вам потрібне відмінне від них забарвлення, скажіть про це менеджеру. Також доступна функція брендингу столу під ваші потреби. 

Прекрасним доповненням до будь-якого класу стане сенсорний стіл, який реагує на безліч одночасних дотиків. Рекомендується дитячий інтерактивний стіл купити для забезпечення необхідних умов, що сприяють соціальній інтеграції учнів, розвитку взаєморозуміння, підтримки та вміння працювати в команді. Більше ніж 90 додатків гарантують веселе проведення занять, на яких можна розвинути логіку, дрібну моторику, навички читання і мова, а також навчитися концентрувати увагу і розв’язувати виниклі проблеми швидко і навіть нестандартним шляхом. Intboard JOY також має набір програм виключно для розваг. Комплектація програмним забезпеченням залежить від потреби.

Саме зараз у вас є гарна можливість купити інтерактивний стіл, навіть якщо не вистачає коштів. INTBOARD™ пропонує розстрочку та унікальні умови співпраці, клієнтам, які замовлять інтерактивний стіл до кінця року.

Користуйтесь все сьогодні, а платіть в 2020. 

За детальною інформацією телефонуйте за номерами 067 761 70 87   050 436 37 67

Для детального розуміння, що собою являє інтерактивний стіл, перегляньте відео