Музика. Новий погляд

В нашому “Intboard Простір” є сервіси з різних дисциплін, а от з музики не має. Ми вирішили виправити цю ситуацію та розповісти вам про інтерактивний сервіс MELODIUS.

Розпочнемо з того, що він є російськомовним, але браузер з вбудованою функцією переводу тексту вирішить цю проблему. А от те, що він безкоштовний ‒ безперечно сподобається кожному вчителю.

Почнемо знайомство з програмою.

Як завжди в сервісі бажано зареєструватися, але є можливість використовувати сервіс без реєстрації. Звісно, що є певні обмеження, коли ви не створили особистий кабінет. У зареєстрованих користувачів більше можливостей зберегти та поширити свою роботу в соціальні мережі.

Реєстрация

Якщо ж ви все таки вирішили зареєструватися, то, на превеликий жаль, кнопки реєстрації через соціальні мережі не працюють. Вам доведеться заповнювати всі поля, що знаходяться зліва, самостійно.

Давайте тепер перейдемо до функціональних можливостей сервісу.

Перше на, що звертаєш увагу, це теоретичний матеріал, що додано до сервісу.

теория

Кожна з цих кнопок працює та відкриває певне вікно з інформацією чи робочим інтерфейсом. Навіть, якщо плануєте провести інтерактивний урок для початківців, то елементарний теоретичний матеріал буде доступним прямо на інтерактивній дошці без зайвого пошуку в інтернеті.

Для ознайомлення з методами та специфікою роботи ви не витратите більше ніж пів години. Все детально розписано, до того ж згруповано за розділами.

Почати ознайомлення з сервісом було б доцільно прямо на уроці. Так можна й дітей долучити до роботи. Просто відкриваєте MELODUS на інтерактивній дошці та обговорюєте кожну кнопку. Звісно, що це займе більше часу, але діти в подальшому зможуть самостійно працювати.

Цей сервіс можна використовувати не тільки з інтерактивною дошкою, панеллю чи інтерактивним столом, а й із звичайним планшетом чи комп’ютером.

Теорія

Тепер можемо перейти до безпосередньої роботи з сервісом. Робоче поле має ось такий вигляд. В нижній частині розташовані клавіші, над ними – нотний рядок. При натисканні на клавішу в рядок заноситься відповідна нота. В лівій частині екрану розташовані додаткові функції.

ФайлФайл – дозволяє відкрити попередньо створений у програмі та збережений на комп’ютері файл з нотами.

Ключі – тут розташований набір всіх можливих музичних ключів.

Ноти – додатковий набір спеціальних нот.

Рабочее поле

З комп’ютера працювати не дуже зручно, потрібно кожного разу мишкою натискати на потрібну клавішу. Коли ж ви працюєте з інтерактивною дошкою, то все простіше. Вчитель та діти просто натискають пальцем на клавішу, а відповідні ноти з’являються над клавішами, у нотному рядку.

Дуже тішить можливість зберегти роботу, а на наступному уроці відкрити потрібний файл та продовжити роботу. В будь-який момент часу можна прослухати роботу і зробити правки та висновки.

У вчителя з’являється можливість швидко перевірити рівень знань учнів. Потрібно запустити сервіс на інтерактивній дошці, відкрити файл учня та відтворити його. Відразу можна виправити помилки, самому чи пояснити учню де та як це зробити. З сервісом MELODUS та інтерактивним обладнанням уроки гри на піаніно стають доступнішими. Це у такому не звичному, але цікавому, інтерактивному форматі.

Коли учень зробив гарний музичний твір, його дуже легко зберегти для подальшого використання.

Нагадуємо, що функція збереження та поширення доступна лише зареєстрованим користувачам.

Сервіс додано до програмного забезпечення “Intboard Простір”.

Щоб бути в курсі всіх новин компанії INTBOARD™ підписуйтеся на нашу сторінку в Facebook.