Інтерактивна панель в аудиторіях: чи варто купувати?

Технологічний прогрес пропонує нові можливості для викладання та навчання, і він вже відіграє вирішальну роль у роботі вчителів та вдосконаленні навчального процесу.

Для багатьох з нас, способи відображення інформації наших вчителів під час уроку були не ідеальними. Тоді на дошках працювали крейдою, а найбільшою технологією була кольорова крейда та фломастери. 

Сьогодні урок став більш цифровим. Інтерактивне обладнання, сенсорні панелі, мультимедійні дошки, які розміщують в школах, розширюють можливості вчителя. Візуалізація навчального матеріалу перебуває на найвищому рівні. Більшість вчителів вже активно освоюють новітні технології в своїх школах. Інші тільки мріють, але реформація освіти продовжується, тож працювати з мультимедійним обладнанням доведеться всім. 

Чим інтерактивні панелі відрізняються від інтерактивних дошок?

Одне з таких нововведень – це інтерактивна панель для освіти. Давайте визначимо різницю між інтерактивною дошкою та інтерактивною панеллю.

Інтерактивна дошка працює тільки в комплекті з проєктором та ноутбуком чи комп’ютером. Це робить екран інтерактивним. Ви можете керувати ноутбуком чи комп’ютером за допомогою стилуса або просто пальцем.

Інтерактивна панель – це пристрій все в одному, який схожий на великий телевізор з плоским екраном. Ви можете під’єднати декілька пристроїв до інтерактивної панелі, наприклад планшет або телефон, бездротово або через кабель.

Як інтерактивна панель може підвищити ефективність навчання?

Інтерактивна панель може допомогти вчителям ефективно керувати класом. Учні краще навчаються, коли навчальна платформа об’єднує учнів, вчителів та батьків.  З інтерактивними технологіями та спеціалізованим програмним забезпеченням – це можливо. 

Інтерактивні панелі INTBOARD® – справжнє єдине рішення, яке може допомогти вам досягти небувалих успіхів у навчанні вже з перших днів. Урок з використанням інтерактивної панелі здатен зацікавити навіть найнеуважнішого учня. Адже всі ми знаємо, як уважно вони інколи дивляться в екрани своїх гаджетів.   

Розглянемо кілька найкращих функцій, сенсорних панелей INTBOARD®:

TE-TL

Бездоганна візуалізація

Завдяки великому екрану (65 – 86 дюймів) та бездоганній якості матриці, інтерактивна панель надихає та спонукає до активної взаємодії. Висока роздільна здатність передає з точністю усі відтінки та найгострішій деталі, забезпечує максимальну читабельність тексту та чіткість зображення.

Безпечність використання

Загартоване захисне скло, стійкий до подряпин екран та антивандальна конструкція добре підходить для використання навіть у найактивніших класах. Хоча більшість інтерактивних дисплеїв крихкі і потребують обережності та обережності під час роботи, ця інтерактивна панель міцна і може витримати велике використання, як професіонал.

Програмне забезпечення роботи вчителя

Вчителі можуть створювати захоплюючі уроки за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення та інтерактивних сервісів. Програмне забезпечення призване полегшувати роботу вчителя, а конкретніше, підготовку до уроку. Інтерактивні уроки дозволяють поєднувати різні форми матеріалу в одній лекції. Окрім базового програмного забезпечення в комплект інтерактивної панелі входить програмний комплекс “Intboard Простір”. Він є безкоштовним і оновлюваним. На цей момент в ньому 62 інтерактивних сервіси, що розподілені за дисциплінами.

Справжня співпраця

Мультитач-дисплей – чудовий спосіб надихнути на спільну роботу в класі. Вчителі можуть поділити учнів на команди, щоб відповідати на запитання, практикувати прості задачі на додавання і віднімання в математиці початкової школи або показати свої знання будови тіла під час уроку біології. Інтерактивні панелі INTBOARD® підтримують 40 одночасних дотиків, що дозволяє одночасно працювати більш ніж 4 людям. 

Якщо ж розмістити інтерактивну панель на моторизованій стійці, то її легко перетворити в інтерактивний стіл. Конструкція стійки дозволяє перевести інтерактивну панель в горизонтальне положення.

Інтерактивні панелі, безумовно, варті коштів, яких вони коштують. Адже це повноцінний мультимедійний сенсорний комплекс, який однаково підходить для освіти та бізнесу.  Вони охоплюють більшість основних больових точок і проблем, з якими стикаються вчителі, студенти та батьки. Окрім усіх чудових функцій, інтерактивні панелі були розроблені для сприяння розв’язанню проблем: співпраці, полегшенню дискусій та заохоченню роботи в команді.

Щоб дізнатися більше про інтерактивні панелі тисніть на кнопку нижче.