Інтерактивні робочі аркуші ‒ кращий спосіб поєднувати контент

Під час дистанційного навчання робочі інтерактивні аркуші набули значної популярності. Їх почали використовувати 9 з 10 вчителів. Не важливо, яка саме дисципліна, адже аркуш може поєднувати будь-які типи контенту. Навіть аудіо-записи. 

Ось новий огляд інтерактивного сервісу від спеціалістів INTBOARD®. На думку нашого спеціаліста, Анни, сервіс Wizer, один з найкращих та найпростіших інтерактивних сервісів для вчителя. 

Щоб створювати власні інтерактивні аркуш вам потрібно буде пройти реєстрацію. Якщо маєте пошту Google, то ця процедура займе один клік.  У вас з’явиться особистий кабінет та унікальний код для запрошення учнів до навчення. Після реєстрації ви можете створювати власні інтерактивні аркуші та ділитися ними з учнями і колегами. 

Сервіс інтуїтивно зрозумілий. Конструктор робочого аркуша Wizer поєднує досвід та творчість викладачів, дозволяючи швидко створювати широкий спектр питань: відкриті запитання, множинний вибір, відповідні пари, заповнюйте бланк, заповнюйте зображення, таблиці тощо.

Він містить велику кількість готових шаблонів для візуального оформлення слайдів, а також велику добірку шрифтів для лаконічного подання тексту на ваших інтерактивних аркушах. 

Окрім слів у свій інтерактив ви можете додати аудіо, відео, посилання на сайт та будь-який контент із таблички нижче.

Як бачите, останні два контейнери заблоковані в безкоштовній версії. Але на нашу думку, це не катастрофічно, у порівнянні з тими можливостями, які надає сервіс.

Ви помітили одну особливість сервісу? Мабуть, ні. До кожного слайду вашого інтерактивного уроку, можна додати звуковий супровід. Це ідеальне доповнення для роботи з дітьми з особливими потребами. 

Коли створюєте робочі аркуші, то обов’язково укажіть клас та предмет вашого інтерактивного аркушу. Інакше, програма не дозволить вам зберегти роботу. 

Поділитися роботою можна в соціальних мережах або просто скопіювати посилання.

Щоб працювати з учнями в єдиній системі, вам потрібен код синхронізації. Де його взяти? Зайдіть у вкладку “Учні”, створіть в ній клас і в таблиці ви побачите цей код.

Далі, відкрийте створений клас і перед вами буде список учнів, які долучилися до роботи за даним кодом. В цій вкладці будуть знаходитися результати учнів з кожного уроку.

В сервісі дуже зручно спостерігати за успішністю та виявляти прогалини в знаннях. Це зручно робити й класним керівникам, враховуючи те, що сервіс можна інтегрувати з Google Classroom. 

Звісно, окрім функції створення власних інтерактивних аркушів в сервісі представлена бібліотека готових інтерактивних аркушів. Авторами яких, є такі ж вчителі з різних куточків світу. Тому готовий урок можна знайти будь-якою мовою, в тому числі й українською. 

Галерея Wizer – це колекція красивих, цікавих інтерактивних аркушів, створених спільнотою вчителів. Перегляньте тему чи клас, щоб знайти підходящий для вас матеріал. Знайшли робочий аркуш, який підходить? Клацніть «використовувати», щоб зробити безкоштовну копію, яку зможете використовувати у своїх класах.

Загалом, інтерфейс інтерактивного сервісу англомовний, але завжди є можливість скористатися браузером з автоматичним перекладом тексту на українську. 

Інтерактивна дошка стала невід’ємною частиною будь-якого уроку. Вчителі, що використовують мультимедійні технології відмічають, що їм стало простіше готуватися до уроків та проводити оцінювання знань. Якщо в ході традиційного уроку вчителі намагалися частіше залучати до роботи з інтерактивною дошкою учнів, то період дистанційного навчання показав наскільки простіше працювати коли у вас є сенсорна дошка. Це стосується не тільки онлайн проведення уроку, а й підготовки і перевірки знань. Жоден традиційний інструмент не дав би так швидко адаптуватися під умови карантину. 

Маєте бажання купити інтерактивну дошку, але ще не визначилися яку саме вам потрібно, тисніть на кнопку нижче і наш менеджер проконсультує вас та, навіть, проведе відеопрезентацію товару.