Інтерактивні завдання за 3 хвилини

Дорогі читачі! В умовах дистанційного навчання все більш популярними стають інтерактивні сервіси, з якими можна розробити завдання для будь-якої дисципліни. Особливо цінно, коли процес створення займає мало часу, а можливостей у сервісу досить багато. Отже, черговий інтерактивний сервіс від спеціалістів INTBOARD® та детальна інструкція, як ним користуватися.

Wordwall. Якщо ви ним ще не користуєтесь, радимо почати разом з нами, просто зараз. Ви здивуєтесь наскільки просто робити інтерактивні завдання. 

Перше, що потрібно зробити – це зареєструватися в сервісі. Але, за замовчуванням, інтерфейс англомовний, тож радимо скористатися браузером з функцією перекладу тексту, або в налаштуваннях обрати російську мову. Радимо зареєструватися за допомогою почти в Google, це займе пару секунд часу і один клік.

Почнемо з приємного, в сервісі уже є інтерактивні завдання, які можна використовувати хоч зараз. Та перейдімо до створення власних.  В безкоштовній версії сервісу існує 18 шаблонів для інтерактивних завдань. Ось вони.

Та мусимо попередити про єдиний нюанс даного інтерактивного сервісу – в особистому кабінеті може зберігатися лише 5 завдань одночасно. Тобто, якщо у вас уже створено 5 завдань, а вам потрібно ще, то попереднє доведеться видаляти. Такі обмеження встановлені в безкоштовній версії сервісу. Ми обрали перший шаблон “Співставити” і почали створювати завдання.

Шаблони

Мінімальна кількість рядків – 3. Можна використовувати просто текст, а можна й математичні формули чи зображення. Вже безпосередньо при демонстрації, можна змінити дизайн завдання. Варіанти зображені внизу. А ще, чудова функція, що одне й те ж завдання можна одним натиском на поверхню інтерактивної дошки перебудувати у різні шаблони. Зверніть увагу на праву частину зображення.

Якщо ваш урок проходить в режимі реального часу, то ви легко зможете прослідкувати результати учнів у виконанні цього завдання. Та, власне кажучи, і переглянути результат домашнього завдання з цим сервісом буде дуже легко. Коли ви генеруєте посилання на ваше завдання, то обов’язково укажіть щоб учні ставили свої імена. Так, як на скріншоті нижче. 

Тепер завданням можна поділитися в соціальних мережах, скопіювати посилання і відправити у месенджери або навіть вбудувати на сайт чи блог. 

Якщо ви виконаєте все так, як показано у нас, то в особистому кабінеті, під завданням у вас буде заповнена таблиця лідерів. 

Відкривши її на екрані інтерактивної дошки ви легко зможете перевірити чи всі учні виконали завдання, які результати отримали та скільки часу витратили на нього. Розуміємо, що зараз карантин і не всі вчителі знаходяться на робочих місцях. Щоб мати доступ до інтерактивної дошки. І більшість працює вдома за комп’ютером. Та ми вважаємо, що головне навчитись користуватися сервісом. Коли всі повернуться у звичний режим, то ви з легкістю, за три хвилини, розробите інтерактивне завдання вже працюючи з інтерактивною дошкою, бо це набагато зручніше. 

Цей інтерактивний сервіс входить до комплекту фірмового програмного забезпечення “Intboard Простір”, яке входить до комплекту інтерактивного обладнання INTBOARD®. Від недавна, фірмове  програмне забезпечення ми записуємо на флешки “Intboard Помічник”. Там кожен вчитель знайде корисну інформацію, окрім програмного комплексу. Більш детально, читайте тут

Intboard_Помічник

Щоб отримати всі переваги клієнта INTBOARD® замовляйте інтерактивні дошки, інтерактивні панелі та інтерактивні столи нашої торговельної марки. 

А якщо вам потрібна саме інтерактивна дошка, то до 14 квітня діє акція – купуйте інтерактивну дошку з розумним лотком і отримайте інтерактивний глобус у подарунок.