Інтерактивна часова стрічка

Всі ми вчилися в школі, виші, а хтось і зараз продовжує вчитися. Що викликало у вас найбільші складнощі у вивченні?

90% скажуть, що це вивчити дати. Вони всюди, починаючи від літератури і аж до правознавства. Всіх їх потрібно запам’ятати, а головне не зплутати.

В одній із попередніх статей (https://intboard.com.ua/blog/yak-provesti-zahoplyuyuchij-urok-dlya-suchasnih-ditej/)  ми говорили, що не можна перевантажувати урок датами. Так діти легше засвоять інформацію і будуть проявляти більший інтерес до викладеного матеріалу. Та, що, якщо дітям показати іншу роботу з датими. Показати, як створювати часові лінії самостійно. Навчити їх систематизовувати потрібну інформацію таким от незвичайним способом.

Давайте сьогодні поговоримо про інтерактивний сервіс для створення часової стрічки – TimeGraphics.

Часова стрічка в “Intboard Простір”

Почнемо з того, що вам необхідно зареєструватися в сервісі щоб отримати доступ до готових часових стрічок.  З акаунтом Google це займе менше хвилини. Якщо ж ви бажаєте тільки створювати власні, реєстрація не потрібна.

Використайте інтерактивну дошку щоб разом з своїми учнями створити вашу першу стрічку часу. Далі відкривається робоче поле для створення часової стрічки. Натискаємо на “+” і зявляється перелік елементів, які можна додати до стрічки:

Часова стрічка в “Intboard Простір”

  • подію;
  • період часу;
  • частку (зображена шкала з відсотками);
  • статистичні дані (таблиці, графіки, діаграми);
  • дані зі світової статистики (справа з’являється таблиця, де можна вибрати потрібні значення, але всі категорії на англійській мові);
  • згрупувати інформіцію за категоріями;
  • прикріпити дані з Google додатків (календар, таблиці);
  • інструменти для людей, які працюють з аналітикою пошукових систем.

Для деяких функцій є відеопідсказка як працювати. Прямо над значком функції є емблема відеопідсказки.

Часова стрічка в “Intboard Простір”

В готових шаблонах є значна кількість часових стрічок, якими можна скористатися. Так ось, ці шаблони можна використовувати без змін, а можете й внести потрібні вам корективи та додаткову інформацію.

Часова стрічка в “Intboard Простір”

Вносити корективи до шаблону досить просто, інтерактивна дошка забезпечить наочність та колективну роботу для всього класу. Безпосередньо в процесі уроку робіть замітки та доповнюйте свою часову стрічку. Інтерактивна дошка дозволяє відкривати декілька вкладок одночасно. Ви легко зможете розумно організувати роботу на уроці та заносити потрібні дати на часову стрічку. Ця інформація буде доповнюватися кожного уроку і учень самостійно буде працювати та вивчати дати з описом. Додаткова зручність сервісу – учень візуально запам’ятовує порядок дат.  Він має широкі функціональні можливості для редагування та створення нового файлу

Сервіс можна використовувати не тільки для вивчення шкільних предметів, а й для фіксування особливих моментів шкільного життя.

Перевага даного сервісу в тому, що можна завантажити готовий матеріал, а потім уже роздати учням в електронній або паперовій формі. Це додаткова зручність та можливість для вивчення метеріалу. А ще у вас з’явиться доступ до глобальної системи статискики, яка періодично оновлюється  і надає правдиву інформацію та можливість доповнити всій урок актуальними даними. До того ж ця статистика поділена за категоріями та містами. Такі дані можуть значно урізноманітнити ваш урок та підтвердити або спростувати вислови.

Якщо ж ви плануєте вести часову стрічку життя вашого класу, то результатом ви поділетеся на випускному вечорі. Ця мить стане незабутньою, адже всім цікаво поглянути на себе в минулому.  

Інтерактивна панель дозволить відобразити фото та відео матеріал, а також супровідні текстові файли з описанням ситуації, що зображена на фото.

Цей сервіс має безліч плюсів та тільки один недолік, він російськомовний. Хоча, у вас є можливість використати браузер з автоматичним переводом тексту.

TimeGraphics додано до пакету програмного забезпечення “Intboard Простір”. Він надається безкоштовно усім користувачам інтерактивного обладнання INTBOARD™.

Хочете і Ви купити у школу інтерактивну дошу та мати широкий набір інструментів для роботи з нею, залишайте заявку на сайті.