Інтерактивна панель для бізнесу

Оскільки мультимедійні технології розширюють ефективність, особливо віддалених працівників. Використання інтерактивних технологій відіграє вирішальну роль в успіху багатьох компаній. Всім потрібні інноваційні рішення, які працюють з декількома платформами. Вони дозволяють команді комунікувати без перешкод, ефективно відстежувати виконання тих чи інших проєктів та ділитися результатом.

Дослідження використання інтерактивних дисплеїв у різних секторах

Інтерактивні панелі в роздрібній торгівлі

Інтерактивні панелі урізноманітнили спосіб навчання та спілкування. У роздрібній торгівлі інтерактивні панелі — це інструмент, який вже кілька років застосовується зі значним ефектом. Їх використовують для:

  • зацікавлення людей, що проходять повз;
  • демонструвати поповнення асортименту в магазині;
  • навчання людей користуватися тим чи іншим товаром з асортименту магазину;
  • для покращення досвіду обслуговування клієнтів.

Вони також використовуються як частина стендів для самообслуговування, де клієнти можуть самостійно ознайомитись з асортиментом та зробити замовлення. Що надзвичайно актуально останнім часом.  Використання інтерактивних панелей дозволяє відвідувачам вивчити можливості, які пропонує продукт, перш ніж прийняти рішення про покупку. Наприклад, переглянути асортимент магазину і сформувати образ для себе, від взуття до аксесуарів. Або детальну будову авто з переглядом відео про окремі складові та тест-драйву.

Інтерактивні демонстрації в аудиторіях

Інтерактивні панелі також грають важливу роль у сучасному класі. В останні кілька років спостерігається дедалі більше усвідомлення неефективності традиційних методів навчання та посилення уваги до того, щоб зробити уроки більш різноманітними. Задовольнити різні вимоги та вподобання дітей і дорослих у навчанні. Зараз багато шкіл адаптують свою навчальну програму та включають різні форми засобів масової інформації у класі. Це допомагає краще залучити учнів та допомогти їм більш ефективно навчатись та зберігати інформацію. Таким чином, інтерактивні панелі та сенсорні дошки відіграють життєво важливу роль у тому, щоб зробити освіту гнучкішою та доступною для кожної дитини.

Інтерактивна панель Intboard

Інтерактивні дисплеї в бізнесі

Переваги інтерактивних панелей у роздрібній торгівлі та освіті не залишилися не помічені корпоративним сектором. При правильному підході та трохи творчості, інтерактивні панелі також можуть зробити революцію в роботі бізнесу. Подивімось, яким чином компанії можуть отримати користь від встановлення мультимедійного дисплея у власних офісах.

Сенсорні панелі можуть надати вам відмінний канал для надання інформації та донесення пропозицій до конкретної аудиторії. Цифрова форма робить контент інтерактивним, динамічним та легким для оновлення найновішою інформацією — це означає, що він надає релевантний та привабливий вміст для вашої аудиторії.

Мультимедійна панель — це електронний інтерфейс, який збирає та візуалізує дані з різних джерел, таких як бази даних або веб-платформа. Наявність інформаційної панелі дозволяє компанії контролювати ваш бізнес, відстежуючи показники KPI, показуючи історичні тенденції та інші важливі ключові дані.

Переваги встановлення цифрової панелі:

  • наявність потоку даних у реальному часі з кожного відділу, зібраного в одному видимому та доступному місці, створює багато прозорості для компанії. Ця прозорість щодо того, що відбувається в різних відділах, також може допомогти активізувати внутрішню співпрацю. Як кажуть, найкращі ідеї випливають зі спільної роботи, а обмін даними — це один зі способів сприяння процесу.
  • сенсорна інформаційна панель економить багато часу на складання тижневих та щомісячних звітів; час, який можна було б використати на більш продуктивну діяльність.
  • зручність обговорення, особливо якщо команди розбиті в різних офісах / будівлях або деякі члени команди працюють віддалено. Це допоможе поширити інформацію, підвищити продуктивність, співпрацюючи в режимі реального часу, у будь-який час та з будь-якого місця.

Перш за все, інтерактивна панель надає проєкту наочності для всієї компанії. Це також економить керівникам проєктів багато часу на інструктажі та повідомленні про розробки зовнішнім зацікавленим сторонам (керівництву або клієнтам). Нарешті, проєкт також є більш прозорим, оскільки всі в офісі можуть бачити інформацію та мати можливість відстежувати події в режимі реального часу.

Сенсорні панелі здатні повністю замінити фізичні карти, каталоги та інші форми фізичних вивісок у секторі роздрібної торгівлі, освіти, охорони здоров’я та транспорту. Користувачі також можуть використовувати їх у вигляді довідника для пошуку місця розташування певного магазину чи кімнати та отримання інструкцій, як дістатися.

Цифровий довідник корисний не тільки у роздрібній торгівлі. Він показує продуктивність і у корпоративних умовах; наприклад, у бізнес-комплексах чи великих офісах компаній. В більшості з них є лобі чи приймальні, куди заходять клієнти та інші зовнішні партнери.

Встановлення інтерактивної панелі це інноваційний та економічно ефективний спосіб передачі інформації та спрямування людей до потрібного місця, не вимагаючи додаткового персоналу та зусиль. 

Крім покращення комунікації всередині колективу або з відвідувачами вашої компанії, інтерактивні панелі або інтерактивні дошки можуть також використовуватися для заохочення співпраці. Співпраця є одним із провідних принципів у світі бізнесу. Багато підприємств застосовують міждисциплінарний підхід до стратегії та планування; об’єднання людей з різними навичками та компетенціями разом для генерування нових та інноваційних ідей.

У таких умовах технологія може бути надзвичайно корисним інструментом для сприяння співпраці. Інтерактивна дошка в залі засідань може стати одним зі способів підвищення продуктивності та співпраці команди.

Діти біля інтерактивної дошки

Інтерактивна дошка, також відома як смарт-дошка, – це інтерактивний дисплей, який схожий на дошку та реагує на введення користувача безпосередньо чи через інші пристрої. Ці смарт-дошки мають ряд функцій, таких як написання та розпізнавання символів, засоби візуалізації даних, такі як діаграми, графіки та опитування, та інші віртуальні інструменти, такі як лінійки, циркулі та транспортири. Вони також можуть використовуватися для відтворення аудіо та відео.

Маючи інтерактивну панель, ви надаєте можливість учасникам зустрічей по-справжньому займатися спільною роботою, а не просто сидіти і дивитись на слайд-презентацію.

Дослідження показують, що мозок людини обробляє зображення на 60 000 швидше, ніж текст, а 90% інформації, що передається мозку, є візуальною. Тому можна з упевненістю сказати, що більшість людей являються візуалами. Люди також більше схильні відчувати себе залученими, вмотивованими та відчувають відповідальність, якщо вони брали активну участь у процесі роботи.

Ці знання можуть бути використані для оптимізації того, як компанії обмінюються інформацією на зустрічах та презентаціях.

Роблячи підсумки, інтерактивні панелі та інтерактивні дошки можуть використовуватися для самих різних цілей і можуть додати велику кількість переваг компаніям. У цій публікації ми розповіли, як використовувати інтерактивні панелі для покращення внутрішньої комунікації із зовнішніми зацікавленими сторонами, такими як керівництво, клієнти чи відвідувачі.

Існує безліч секторів, щоб успішно використовувати інтерактивні панелі у вашому бізнесі, як внутрішньо в офісі, так і як частина ваших бізнес-операцій, щоб взаємодіяти з клієнтами, створювати позитивний досвід та розвивати лояльність до свого бренду.

Щоб на власні очі переконатися в можливостях інтерактивної панелі, замовляйте скайп-презентацію. Просто натисніть кнопку нижче