Інтерактивна панель. Коли потрібно купувати саме її.

Вибір потрібного інтерактивного обладнання завжди складне завдання. Ніби задача з зірочкою для школяра. Не маючи відповідних знань, зробити вдалий вибір дуже складно.

Сьогодні, разом з командою INTBOARD™ ми побудуємо послідовність дій та висновків для аргументованого вибору купівлі інтерактивної панелі.

Перше на що потрібно звертати увагу – це приміщення, в якому плануєте встановлювати інтерактивне обладнання. Тут є декілька аспектів, на які потрібно звернути увагу.

  • освітленість приміщення. Коли у вас дуже світлий та сонячний кабінет, то зображення з проектора буде не таким яскравим та зрозумілим для школярів. Тут потрібно буде затемнювати клас. Погодьтесь, не дуже зручно. Особливо коли чередуєте роботу з інтерактивною дошкою та письмовими завданнями.
  • висота стелі. Потрібно врахувати при виборі проектору. Настінний проектор зручніше використовувати, але ціна його вища ніж у того, що кріпиться на стелю. Якщо у вас низька стеля, то можете використати тільки настінний. В цьому випадку  потрібно звернути увагу на характеристики проектора. Щоб матриця могла спроектувати зображення по всій поверхні дошки. Коли у вас в класі висока стеля то можете купити проектор, що кріпиться на стелю. Уважно виміряйте відстань від підлоги до проектора, щоб він не заважав вам пересуватися по аудиторії. Інколи, через особливості будівельного матеріалу немає можливості навіть закріпити дошку. Звичайно, її можна розмістити на стійці, але всі ми розуміємо, які незручності виникатимуть у вчителів при роботі з такою конструкцією.  Не варто забувати й про короба для укладки з’єднувальних кабелів. Все повинно бути безпечно та ще й мати естетичний вигляд.
  • для роботи бажано використовувати один і той же комп’ютер чи ноутбук. Щоб вся необхідна інформація завжди була доступною. Або ж потрібно буде створювати аккаунт в хмарному сховищі. В цьому випадку інформація буде доступною тільки при підключенні до мережі інтернет.

Коли плануєте купити інтерактивне обладнання, звертайте увагу на вищевказані особливості. Особливо коли мова йде про інтерактивну дошку.

Інтерактивна панель, річ більш універсальна і немає обмежень у використанні. Ви з легкістю її можете розмістити у будь-якому місці класу або навіть перенести до іншого без зайвих клопотів.

Вам не потрібно кожного разу калібрувати дошку під проектор, достатньо просто увімкнути інткрактивну панель і продовжити працювати.

Мобільність даного пристрою надає вчителю більше свободи для креативу на уроках. Можливість керувати процесами за допомогою лазерної указки дає вчителю перевагу у роботі, в порівнянні з іншим інтерактивним обладнанням.

Інтерактивна панель має вбудований комп’ютерний модуль. Вам не потрібно кожного разу записувати потрібний матеріал на флешку, а потім боятися забути її вдома.  Вчителю не потрібно хвилюватися, а чи підійде цей ноутбук для роботи.

В одному приладі ви отримаєте планшет, компьютер, бібліотеку та архів. Вбудованої пам’яті вистачить на всі ваші потреби. Попередньо підготувавши необхідний матеріал, вчитель може з упевненість вести урок навіть без інтернету.

При роботі з інтерактивною панеллю, вчителю не потрібно турбуватися, щоб учні не пошкодили екран. Він захищений спеціальним склом, на яке нанесено антивідблискове покриття, що робота була максимально комфортною.

Інтерактивна панель поєднує в собі одразу два гаджети – комп’ютер та планшет. У вчителя з’являється значно більше можливостей для проведення цікавого, пізнавального уроку. Зараз існує велика кількість інтерактивних сервісів. З їх допомогою звичний матеріал можна подати у іншій, інформативнішій, формі. Особливо тішить факт, що самі діти приймають активну участь саме в інтерактивному уроці.

Ще одна перевага інтерактивної панелі в тому що ви самостійно обираєте комп’ютерний модуль. Ви самостійно регулюєте вартість інтерактивної панелі.

Можна скільки завгодно говорити про переваги чи недоліки інтерактивної панелі, але краще один раз побачити її в роботі. На сайті intboard.com.ua в картці товару є кнопка “Відео презентація”. Наші спеціалісти продемонструють всі можливості обладнання, а ви зможете виважено зробити вибір. Вам потрібно купити інтерактивну панель чи доцільніше купити інтерактивну дошку.

Якщо ж ви вирішили купити інтерактивну панель, отже ви хочете йти в ногу з новими технологіями та спростити навчальний процес для вчителя і зацікавити актуальними знаннями своїх учнів. 

Телефонуйте за вказаними на сайті номерами, замовляйте інтерактивну панель та отримайте унікальні умови співпраці.

Щоб детальніше ознайомитися з інтерактивними панелями та зробити замовлення, переходьте на сайт.