Інтерактивне зображення. Новий метод донесення інформації

Щоразу спеціалісти INTBOARD™ знаходять все нові й нові інтерактивні сервіси для роботи на уроці.  Ми робимо все, щоб вчитель міг повноцінно використовувати інтерактивну дошку. Проектувати власні уроки, користуватися напрацюваннями колег та вдосконалювати навички ведення інтерактивного уроку.

Мультимедійна панель дозволяє вчителю урізноманітнити традиційні уроки новими, більш прийнятними для сучасних школярів, методами.

В цій статті ви дізнаєтеся, як вмістити тему уроку в одному зображенні. Не простій картинці, а інтерактивному зображенні. Тобто учасники навчального процесу взаємодіють з картинкою та щоразу отримують нову, потрібну інформацію, яку відображає інтерактивна дошка.

Назва сервісу, що створює інтерактивні зображення Thinglink. Звісно, що таких сервісів існує чимало. Ми обрали саме цей сервіс за його простоту (хоч інтерфейс й англомовний), можливість створити зображення 360º (аналог віртуальних екскурсій).

Давайте розглянемо приклади робіт, які можна створити за допомогою сервісу.

Інтерактівная карта

Одним із найгеніальніших винаходів, що мають велике дидактичне значення, є географічна карта з можливістю взаємодії через інтерактивну дошку. Однак з часом, коли накопичувалося все більше і більше інформації про походження певного джерела багато карти перевантажували зображеннями, значками, написами. Коли зробити карту інтерактивною, то всі ці підказки та зображення можна сховати за маленькими помітками. Всі ці помітки відкривають потрібну інформацію при натисканні на неї на інтерактивній дошці

 

Інтерактивна таблиця

Безумовно, таблиця є важливим етапом пізнавальної діяльності учнів, коли необхідно узагальнити, проаналізувати великий пласт навчального матеріалу. Однак в одній комірці навряд чи можна розмістити багато інформації.

Інтерактивна схема

інтерактивна схемаДоволі часто, особливо в інформатиці, доводиться використовувати схеми. Іноді вони бувають доволі великими і зорієнтуватися в них досить складно. Інша річ, коли присутні підказки. Достатньо доторкнутися пальцем чи іншим предметом до потрібної області і на мультимедійній дошці відкриється необхідна інформація.

 

Ми розглянули, що можна зробити за допомогою даного інтерактивного сервісу. Тепер давайте перейдемо до самого принципу роботи. Сервіс англомовний, тому радимо скористатися браузером з вбудованим перекладом тексту. Так простіше, але якщо ви та учні гарно розумієте англійську, то вперед.

реєстрація

Першим кроком є реєстрація в сервісі. Вказуєте пошту та вигадуєте пароль. Декілька хвилин і у вас з’являється особистий кабінет, де будуть зберігатися ваші напрацювання.

Переходимо до створення інтерактивного зображення. Перше. що потрібно зробити, це, власне завантажити потрібне зображення.

завантаження

Зліва у вас відображається робоча панель. Саме за допомогою неї додаються всі підказки, зображення,  посилання та мітки.

інтерактивне зображення

Залучіть школярів до створення  інтерактивних зображень. Відкрийте цей сервіс, увімкніть інтерактивну дошку з проектором та починайте створювати власний інтерактивний контент.

Завантажувати можна як звичайні фото так і 360º. За допомогою даного сервісу, інтерактивної дошки та фантазії можна створювати плани, екскурсії, схеми і все це за декілька хвилин.

Ви також можете створювати такі зображення і багато іншого цікавого інтерактивного контенту для своїх уроків, абсолютно безкоштовно. Всі користувачі інтерактивного обладнання INTBOARD™ отримують програмний комплекс “Intboard Простір”. На даний час в нього входять 40 інтерактивних сервісів з різними функціональними можливостями.  

Щоб отримати програмний комплекс потрібно купити інтерактивну дошку INTBOARD™. Немає різниці, яка модель, ціна чи акційна пропозиція. В усіх цих випадках ви отримаєте програмний комплекс “Intboard Простір”  в комплекті. Також програмний комплекс “Intboard Простір” надається в комплекті до інтериктивної панелі. Щоб зробити замовлення переходьте на сайт.