Інтерактивний глобус. Географію так весело ще ніколи не вивчали

Пам’ятаєте Ви в нашому Блозі читали про інтерактивний сервіс, який зі звичайної карти робить інтерактивну?  А тепер уявіть, що можна поєднати можливості цього інтерактивного сервісу зі STEM – освітою. Так,  провести сучасний, цікавий та візуалізований урок географії можна й без інтерактивної дошки

В цьому вам допоможе інтерактивний глобус. Ще не чули про нього, тоді читайте далі.

Інтерактивний глобус – новий винахід, що розширює функціонал звичайного глобуса в десятки разів. Це повноцінний навчальний центр, який допомагає дитині в цікавій ігровій формі отримати глибокі знання з географії та дізнатися безліч цікавої інформації про нашу планету.

Глобус – це модель Землі, куля з нанесеною на нього картою, його можна повертати в різні боки, розглядати та вивчати географічні особливості нашої планети. Саме такими були глобуси до недавнього часу. Але технології постійно розвиваються і величезними кроками йдуть вперед і вгору. Змін зазнали і глобуси: рельєфні моделі, варіанти з підсвічуванням, різними типами карт (історична, зоологічна, астрономічна та ін.). І, нарешті, останній винахід – інтерактивний глобус.

Він подарує вам і вашим дітям можливість здійснити захоплюючу подорож світом, познайомитися з новими країнами, містами та океанами, отримати глибокі знання з географії, які не забудуться на наступний день.  Оскільки інформація максимально візуалізована і залучає одразу декілька видів пам’яті. Знання, отримані таким незвичайним і цікавим чином, надовго осядуть в голові слухачів.

Інтерактивний глобус – ідеальний варіант для подарунка школяреві чи вчителю географії.  Такого приладу поки немає навіть у найпрогресивніших школах чи гуртках. Розгляньмо його можливості більш детально.

Інтерактивний глобус. Основні особливості і переваги

Інтерактивний глобус

Ключова особливість даного пристрою – наявність навчальних програм у форматі цікавих і інформативних оповідань, а також розвиваючих ігор.

Як чином відбувається навчання?

На ваш планшет чи смартфон потрібно завантажити спеціальний додаток. Перейдіть в режим “Дослідження”  та починайте свою інтерактивну подорож. Скануйте піктограми, цікавого вам регіону та отримайте детальну інформацію про тварин, кухню, винаходи, пам’ятки культури та архітектури, звичаї та демографічні дані. Просто натисніть на 3D фігуру і на екрані вашого планшету відкриється детальна інформація зі звуковим та анімаційним супроводом. 

Так-так, дитина буде слухати матеріали на глобусі, як пісні в плеєрі, і засвоювати при цьому нову корисну інформацію. Такий формат поки не набув широкого поширення, для дітей він в дивину і, безсумнівно, викличе інтерес. Одна справа, плеєр – він у всіх є. А тут можна слухати глобус!

Ще одна родзинка інтерактивного глобуса – регулярне оновлення інформації. Всі актуальні дані про культуру, людей та тварин у вас завжди під рукою. Не потрібно в ході уроку шукати якусь додаткову інформацію та якимсь чином намагатися донести її до школярів – все знаходиться в одному місці та надається в цікавій, гейміфікованій формі. 

А ще цей чудовий гаджет допомагає у вивченні іноземних мов. Адже інформація на ньому представлена ​​аж на восьми різних мовах. У тому числі й поширені англійська з німецьким, і рідкісні: китайський, португальська. Прослухавши інформацію декілька раз українською, дитина може прослуховувати їх іноземною мовою, запам’ятовуючи нові слова. Адже вона вже знає про, що йде мова. 

А зараз найголовніше. Зображення зі смартфона можна транслювати на інтерактивну дошку. І це вже зовсім інші можливості. Робота з індивідуальної перетворюється на колективну і діти можуть колективно “подорожувати” та вивчати світ.

Як вам така новинка в світі інтерактиву?

Інтерактивний глобус

5 причин чому варто купити інтерактивний глобус:

  • навчання подається в цікавій для дитини формі, тому вона запам’ятовує інформацію набагато краще;
  • діти й так проводять багато часу з гаджетами, перетворіть цей час у навчання;
  • інформація подається комплексно. Дитина дізнається одразу про регіон, людей, звичаї, природу та навіть архітектурні пам’ятки; 
  • розвиває допитливість, уяву та творче мислення;
  • завжди актуальна інформація. Світ доволі швидко змінюється, а завдяки регулярному оновленню у вас завжди достовірні дані про будь-який регіон планети.

Після прочитаного ви захотіли купити такий диво-глобус?

У нас є краща пропозиція – купуйте інтерактивну дошку Intboard UT-TBI82/UT-TBI82X-TS(з розумним лотком), а ми подаруємо вам інтерактивний глобус. Пропозиція діє тільки до 14 квітня.

Досліджуйте, грайте, навчайтеся разом з інтерактивним глобусом!

Замовляйте інтерактивну дошку прямо зараз!