Інтерактивний сервіс для гейміфікації уроку

Якщо вас зацікавила стаття, отже ви вчитель або маєте відношення до освіти. До того ж, у вас є бажання розвиватися та знаходити нові можливості для втілення своїх ідей. Тоді вам точно потрібно прочитати цю статтю.

Як завжди, спеціалісти INTBOARD® обирають один з інтерактивних сервісів та розповідають про нього, і головне, вчать користуватися. Сьогодні наш вибір впав на інтерактивний сервіс для гейміфікації уроку.  Оскільки, зараз ця тема дуже актуальна. 

Можемо тільки уявити, скільки зауважень стосовно телефону на уроці ви зробили. Настав час змінити цю ситуацію і перетворити урок в яскраву інтерактивну гру. Тим більше, якщо у вашому класі є інтерактивна дошка.  

Перетворити урок у захоплюючу гру з фантастичними героями вам допоможе сервіс ClasscraftЗавдяки «Classcraft» діти створять власних фентезі-персонажів, які відповідають класам героїв у онлайн іграх – чарівник, друїд, воїн, лікар та інші. Кожен персонаж має власний характер, особливі здібності та навички, що можуть прогресувати з підвищенням ігрових рівнів. Розвиток персонажу відкриває нові вміння, що впливає на реальні переваги учня у школі – воїн може їсти у класі, маг отримує додаткові підказки під час відповіді на запитання вчителя, лікар – додатковий бал під час групової роботи.

Класний керівник чи вчитель-предметник є «Майстром гри», який збирає команди, задає ігрові квести (прочитання вірша, домашня робота, засвоєння теми) та визначає винагороду за їх виконання. Потім Майстер розподіляє бали досвіду і золото, що учні витрачають на підсилення персонажа, одяг та зміну зовнішнього вигляду.

В сервісі присутні, як платні так і безкоштовний варіант використання. Ми тестували тільки безкоштовну версію і можливостей в ній для базової розробки уроку достатньо. Інтерфейс англійською, але також  доступна й російська. Та є варіант використання браузеру з перекладачем.

Використовувати його можна тільки пройшовши реєстрацію. Якщо у вас є пошта google, то це займе хвилину часу. 

 

 

 

Для початку вам потрібно створити віртуальний клас та додати туди учнів. Після цього починаємо створювати персонажів. Краще це робити на уроці та з використанням інтерактивної дошки. Адже у вашій грі буде багато персонажів і щоб уникнути повторень та узгодити всі моменти. Тим більше, що кожен герой має свою ігрову ціну і це впливає на загальний результат. 

 

Найпростіший варіант застосування цього сервісу на практиці – це перевірка знань (вікторина). Коли учням не тільки потрібно буде відповісти на запитання вчителя, а ще й знайти їх. Звісно, що за кожну вірну відповідь школяр отримує винагороду, яку можна витратити на вдосконалення власного героя. Загалом, все як в улюблених комп’ютерних іграх, тільки в поєднанні з навчанням. Головне, що діти використовуватимуть власний телефон на уроці не як розвагу, а як інструмент для навчання. А вчитель в цей час може спостерігати за результатом гри хоч на власному комп’ютері, хоч на екрані сенсорної дошки. Доречі, заняття можна проводити коли кожен учень відповідає тільки за свій результат або створити команду.

Якщо ви не впевнені в тому, що можете самостійно створити гейміфікований урок, то в сервісі є готові шаблони. В них потрібно буде тільки внести потрібну інформацію, додати гравців-учнів. 

Даний сервіс можна завантажити на телефон як мобільний додаток та використовувати в будь-який зручний час. 

Classcraft входить до фірмового програмного комплекту “Intboard Простір”. До якого входять ще 49 інтерактивних сервісів для роботи з мультимедійною дошкою. Надається він лише у комплекті з інтерактивним обладнанням INTBOARD®. Тобто, при покупці у нас інтерактивної дошки чи панелі, клієнт безкоштовно отримує широкий набір інструментів для роботи з нею. До того ж, “Intboard Простір” регулярно та автоматично оновлюється і користувачам не потрібно за це платити. Наша компанія підтримує твердження, що “Вчитель не повинен витрачати власні кошти за можливість повноцінно працювати з інтерактивним обладнанням”.

Хочете купити інтерактивну дошку та отримати короткофокусний проектор за 10 989 гривень? До 21 лютого маєте каку можливість. Залишайте заявку