Інтерактивний сервіс навчить вас надавати першу медичну допомогу

Будь-яка людина може потрапити в ситуацію коли від неї залежить чиєсь життя. А ви впевнені в тому, що можете надати першу допомогу правильно? Особисто ми, вчились заново всім колективом INTBOARD™.

Згадували чому вчились на уроках і вчились новому. 

Представляємо вам сервіс від українських волонтерів Змінотворець.укр

Чим він цікавий?

По-перше він повністю інтерактивний і ви самі керуєте ходом, так званої гри. По-друге, в ньому дуже багато підказок і коментарів стосовно вибраного алгоритму дій. По-третє, за вірне проходження гри ви отримуєте нагороди. А це стимулюватиме учнів до отримання як можна більшої кількості нагород. До того ж сервіс абсолютно безкоштовний і не потребує реєстрації.

Якщо ви вчитель і плануєте використати цей сервіс на уроці, краще залучити інтерактивну дошку чи інтерактивну панель. Оскільки він повністю інтерактивний та має аудіо супровід, який можна відключити.

Якщо ж ви свідомий громадянин і вирішили освіжити знання з надання першої медичної допомоги, краще використовуйте планшет чи смартфон. Знову ж таки, через інтерактивність сервісу.

Сервіс охоплює одразу декілька місць, в яких найчастіше стаються небезпечні ситуації.

Маршрут

Ось це ви бачите коли відкриєте сервіс на своїй інтерактивній дошці. Далі починається сам процес навчання з питання “Куди піти?”. Просто натисніть пальцем на потрібну іконку та почніть навчання. Хоча розробники називають цей сервіс інтерактивною грою, та ми не згодні з таким твердженням. Тому для нас це інтерактивний сервіс, знання здобуті в якому можуть врятувати комусь життя. 

На пляжі

Для прикладу розглянемо випадок “На пляжі”. На інтерактивній дошці відкривається відео з водоймою та двома людьми в ній і школяру потрібно візуально визначити яка з двох людей тоне насправді. Навіть якщо зроблено помилковий вибір, сервіс дає можливість повторити. А головне на екрані мультиборду висвітлюється причина, чому відповідь не вірна або ж вірна. На той випадок, коли учень зробив вибір навмання. 

На пляжі

Після визначення потерпілого, сервіс пропонує три варіанти подальших дій. І знову ж таки потрібно натиснути на сенсорній дошці  потрібну іконку. 

На пляжі

На пляжіВсі дії демонструються учням у вигляді коротких відеороликів. Навіть якщо ви обрали не вірні дії, ролик буде показано, а потім на екрані інтерактивної дошки зобразиться підказка з наслідком таких дій. В сервісі можна здійснити декілька помилок та повернутися назад. Основна перевага, що він дає можливість візуально побачити небезпечну ситуацію, а потім покаже всі потрібні дії для порятунку людського життя.

Ситуацію “На пляжі” ми розглянули спільно. А ось ситуації “Прогулянка”, “В парк”, “Шопінг”, “Кафе” розгляньте зі своїми дітьми та обговоріть отримані знання.

Не забувайте також про блок нагород. За кожну вирішену ситуацію ви отримуєте відзнаку.

Нагорода

Ось такий пізнавальний, а головне, дуже потрібний сервіс ми додали до ресурсу “Intboard Простір”. Нагадуємо, що “Intboard Простір” є фірмовим програмним ресурсом та надається він тільки для користувачів інтерактивного обладнання INTBOARD™. В ньому зібрані інтерактивні сервіси для розробки мультимедійних, інтерактивних уроків. Він допомагає вчителям за лічені хвилини перетворити урок традиційний урок на щось нове, захопливе та надзвичайно інформативне внаслідок взаємодії дітей з інформацією. А такий ефект повноцінного навчання досягається при поєднанні інтерактивного сервісу та мультисенсорної дошки

Зробіть крок на зустріч модернізації освіти, замовте інтерактивну дошку INTBOARD™ та отримайте “Intboard Простір” в подарунок.