Опануйте інтерактиві навички роботи разом з Intboard

За вікном 21 століття, скрізь автоматизація, роботизація, нові технології, інтерактивні методи навчання та ще маса життєвих нововведень. Розвиток техніки та науки диктує свої умови роботи.

Для людей, які все життя звикли працювати і вчити за одними методами, тепер перейти на новий рівень доволі складно. Для вчителя, який ніколи не працював з інтерактивним обладнанням та й загалом  з комп’ютером стикався не так часто, дуже складно перейти до роботи з новими технологіями. Сучасні діти не уявляють свій день без гаджетів та інтернету, а в школах потрібно вчитися ще за тими матеріалами, що й 10 років тому.

Спеціалісти компанії Intboard прочитали масу матеріалу та пропонують вам познайомитися із добіркою дієвих порад та методів у освоєнні новітніх технологій.

Ну що ж, почнемо. Інтерактивне обладнання доволі цікава і корисна річ, якщо уміти повноцінно ним користуватися. Зараз ми розглянемо, як ефективно ввести інноваційні технології в своє життя, уникнувши при цьому вигорання.

Починати потрібно з планування власного дня, введіть хоча б дві години для саморозвитку. Як би смішно це не звучало, але й ці дві години потрібно розпланувати, виокремити конкретні цілі (психологи радять не більше 3).

Отже, метою навчання є  освоїти навички роботи з мультимедійним обладнанням.

Особисто я можу виділити такі моменти:

  • Основні технології роботи інтерактивної дошки (потрібно для розуміння принципів роботи з тією чи іншою моделлю інтерактивної дошки);
  • Знайомство з базовим набором інтерактивних інструментів (на початку роботи дуже важливо їх освоїти);
  • Програмне забезпечення (потрібно розуміти чи шукати інструменти для роботи самостійно або вже є хоча б якийсь базовий набір).

Набір головних питань ми з’ясували, тепер давайте розглянемо його більш детально на прикладі інтерактивного обладнання від  Intboard.

Всі дошки нашої компанії працюють на оптичній технології, тобто можна використовувати не тільки спеціальні маркери, а й інші не прозорі об’єкти.  

Якщо дошка працює на електромагнітній технології, то можна використовувати тільки спеціальні маркери.

Ще однією значною перевагою оптичних дошок є те, що навіть з пошкодженою поверхнею дошка працює, на відміну від електромагнітної.

Бонус-плюс від виробників є антивандальне покриття інтерактивної дошки, далеко не всі його наносять. Ми ж розуміємо, що діти дуже активні і всякі випадки трапляються. Бажано щоб виробники передбачали такі ситуації, вчитель також буде впевненішим при проведенні уроку. Оптимально була б ще й наявність антиблікового покриття, щоб навіть при яскравому освітленні було комфортно працювати.

Мультимедійне обладнання нашої компанії відповідає всім цим вимогам. Детальніше з характеристиками інтерактивних дошок та панелей можете ознайомитися на нашому сайті.

Другим пунктом є базовий набір інструментів для роботи. Це ніби лінійка та олівець для вчителя. Вони повинні бути зрозумілими та легкодоступними, а ще бажано українською мовою.

Третій пункт – це програмне забезпечення, яке надає виробник (або не надає) для більш легкої роботи з інтерактивним обладнанням. Воно являє собою набір програм за допомогою яких вчитель може розробити власний урок або ж використати уже готовий.

Компанія Intboard має такий набір програмного забезпечення – “Intboard Простір”. Ми розуміємо всю складність з якою зіштовхнулися вчителі з новою реформою освіти. Наші спеціалісти регулярно оновлюють та додають нові сервіси, програми для вчителів. Як можна більше полегшуємо навчальний процес для тих хто сам потім буде навчати. Ключова мета даного програмного забезпечення – надати вчителям безкоштовний інструмент для роботи. Вчитель не повинен платити за можливість проводити свої уроки інтерактивно. За оновленням актуальної інформації слідкуйте на сайті компанії або на офіційній сторінці в Facebook

До речі, наші фахівці проводять майстер-класи для вчителів, онлайн та з виїздом у ваш навчальний заклад.

Наступним кроком є залучення учнів до співпраці.

Інтерактивні панелі дозволяють це зробити як можна краще та ефективніше. Тому, так важливо зараз вчителів навчити вправно користуватися мультимедійним обладнанням. Щоб вони могли стати прикладом для наслідування своїм учням. Сучасні учні давно і доволі інтенсивно використовують різноманітні гаджети, тому вчителю буде не легко показати свою авторитетність у цій сфері.

Але, вчитися потрібно все життя і вчитель який це розуміє і починає переймати потрібні навички від своїх учнів, завжди завоює їх довіру та стане авторитетом в очах учнів.

І наостанок, потрібно знайти для себе авторитетну людину, вчителя на якого можна рівнятися. Вчителя, який успішно освоїв роботу з мулитьбоардом і не соромиться говорити про свої невдачі, щоб вберегти вас від подібної ситуації. Спостерігати за його успіхом та використовувати поради, які були перевірені на практиці. Так ви зможете значно скоротити свій шлях до успіху в освоєнні інтерактивного методу навчання.Тому не соромтесь та спостерігайте за колегами в соціальних мережах і діліться власними здобутками.