Перетворюйте традиційні робочі аркуші в інтерактивні

Скільки паперу та часу ви витрачаєте на підготовку робочих карток для свого уроку? Звісно, відповіді будуть різні, але більшість скаже: ”багато”. А тепер уявіть, що все це можна зробити за лічені хвилини. Цікаво?

Як завжди, спеціалісти INTBOARD®, підготували черговий інтерактивний сервіс для роботи з мультимедійною дошкою.

Бібліотека інтерактивних робочих аркушів

категорії інтерактивних аркушів

 

Як і в більшості сервісів, цей має бібліотеку готових аркушів. Вони розділені за темами. Сервіс має дві мови інтерфейсу – англійська та іспанська. Але робочі аркуші там є різними мовами, в тому числі й українською. Отже, ваші колеги вже працюють з цим сервісом і діляться своїми роботами. Сподіваємось, дуже скоро ви також почнете ділитись роботами і надихати колег. Якщо ви знайшли роботу в архіві, то нею також можна поділитися. Якщо цю функцію дозволив власник. 

Завантадення документу

Пропонуємо перейти до створення інтерактивних робочих аркушів. Все просто. Завантажте документ, той який ви зазвичай роздруковуєте, (doc, pdf, jpg …), і сервіс його автоматично перетворить у зображення. Потім потрібно просто намалювати поля на робочому аркуші та написати правильні відповіді.

Існує також кілька команд, які вам потрібно навчитися, якщо ви хочете робити інші види вправ, як перетягування, падіння, стрілки, розмовні вправи тощо. Детальну відеоінструкцію дивіться тут

Тепер перейдемо до того, як же учні можуть отримати цей інтерактивний аркуш. Існує два способи, як завжди, швидко і просто та трохи довше і ефективно. 

Найпростіший: учні відкривають робочий аркуш, виконують вправи і натискають «Готово». Потім вони вибирають “Надіслати мої відповіді вчителю” і вводять електронну пошту (або секретний код ключа, який попередньо надав учитель). Тоді ви будете отримувати сповіщення на свою електронну пошту і зможете перевірити всі відповіді учнів у своїй поштовій скриньці. Не існує обмеження в кількості робочих аркушів, які можуть надіслати ваші учні, але всі їх відповіді буде видалено через 30 днів.

Найскладніший, але набагато кращий варіант. Ви можете зробити власні інтерактивні робочі зошити та додати свої улюблені робочі аркуші (свої власні чи спільні з іншими вчителями). Також ви повинні зареєструвати своїх учнів (вони також можуть зареєструватися самі з вашим секретним кодом. Його потрібно шукати в особистому кабінеті) і призначте їм робочі зошити.

Після цього учні можуть відкрити робочі зошити під своїм ім’ям користувача, паролем та виконувати вправи. Ви можете перевірити їх роботу в будь-який час, встановити домашнє завдання та додати коментарі чи замітки.

Учні, за бажанням, можуть зареєструвати свою електронну пошту, щоб отримувати сповіщення про домашні завдання та коментарі викладача. Оскільки поштові клієнти є майже у всіх на телефоні, то така ідея нам здається дуже вдалою.

Інтерактивні робочі зошити легко розробляти, дозволяють отримувати зворотний зв’язок та зберігають відповіді всіх учнів протягом необмеженого часу.Саме з цих причин, рекомендуємо потратити більше часу і налаштувати сервіс саме за цим варіантом.

Чи є обмеження?

Ділитися своїми та чужими роботами можна скільки завгодно. 

Ви також можете зберігати свої робочі аркуші приватними, але обмеження становить 30 приватних аркушів.

Обмеження з інтерактивними аркушами для більшості викладачів взагалі не є проблемою. Ви можете зробити до 10 інтерактивних робочих зошитів (з 120 сторінками в кожній) та зареєструвати до 100 учнів. Це означає, що ви можете безкоштовно зберегти 10 * 120 * 100 = 120000 різних відповідей студентів у своєму акаунті.

Якщо вам потрібно зареєструвати більше учнів, більше робочих зошитів або більше приватних робочих аркушів, ви можете заплатити передплату, щоб збільшити ці ліміти. 

А ще, ви можете додати свій або чужий інтерактивний аркуш на сайт чи блог. Для цього у нас є спеціальний код: просто відкрийте робочий аркуш і натисніть «Вставити на мій веб-сайт або блог». Там ви отримаєте код, який потрібно вставити на ваш сайт.

Якщо вам потрібно роздрукувати віші робочі аркуші, то сервіс дозволяє їх імпортувати в PDF.

Працюйте з задоволенням! Сенсорне обладнання та спеціалізовані сервіси надають широкий спектр можливостей для роботи вчителя.