Професійний розвиток. Літній план вчителя

Для багатьох вчителів час літніх канікул проходить з їхніми родинами, практикуючи самовдосконалення, займаючись підготовкою до осені, або працюючи над професійним ростом і розвитком. Вчителі витрачають стільки сил та часу у навчальний рік, щоб працювати над завершенням шкільних завдань. Тож, коли мова йде про літні канікули, вони стали експертами щодо того, як вони хочуть провести час за межами класу. Та якщо ви вже встигли виконати весь свій запланований список, скористайтеся списком спеціалістів INTBOARD™. Тут ми розбиваємо літній план вчителя на кілька категорій, щоб допомогти вам створити свій персональний літній список. Хоч часу залишилося й мало та у вас є ще час встигнути все і навіть більше. 

Професійний розвиток протягом літніх канікул

Для багатьох вчителів літні місяці – це час, щоб засвоїти навички професійного розвитку та дізнатися щось нове. Є багато варіантів включити професійний розвиток до вашої літньої перерви, не виходячи з дому. Ви навіть можете відпочивати на річці, морі чи дивані, зміцнюючи свої навички з онлайн-курсами, конференціями та освітніми програмами, це так просто. 

Якщо ви один з тих людей, які люблять проводити час із смартфоном чи планшетом, то онлайн освіта є відмінним варіантом для вас. Зараз існує безліч вебінарів, освітніх проектів та курсів для вчителів. Ви можете відпочивати чи займатися своєю справою та одночасно дізнаватися все про STEM освіту. Якщо ви хочете відвідати конференцію або вебінар, теж легко. Особливо коли ви є підписником INTBOARD™, на початку кожного місяця отримаєте лист з переліком вебінарів за місяць та прямими посиланнями для реєстрації. Вам лишається обрати потрібні і в зазначений час почати навчання.

Особисте зростання і час для сім’ї

Для багатьох вчителів, літні місяці означають розподіл часу, щоб провести з родиною та друзями. Вони замовляють відпочинок у вихідні, йдуть в походи, проводять час на пляжі або планують веселі, тижневі канікули. Створюючи свій літній план, запитайте себе: “Куди я можу піти з родиною, щоб зробити декілька дивовижних спогадів?”

Ще одне важливе завдання, яке стоїть у літньому списку багатьох вчителів, – це витратити деякий час на особисте професійне зростання. Літні канікули можна використовувати для вивчення та випробування нових речей. Що ви хочете дізнатися або спробувати вперше? Якщо ви завжди хотіли зайнятися кікбоксингом або займатися мистецтвом, тепер настав час зробити це.

Робота вчителя вважається однією з найважчих виборів кар’єри через всі додаткові стресові явища, як, наприклад, робота із поведінкою школярів, стандартизовані тестування та нескінченні документи. Тому, коли вчителі мають кілька місяців для себе, їм подобається витрачати деякий час на особистий самообслуговування. Самообслуговування може означати щось інше для кожного. Від отримання масажу або догляд за обличчям до посередництва або занять спортом і прийому їжі, кожен вибирає себе вдосконалювати по-своєму. Запитайте себе: “Що я можу зробити, щоб поліпшити своє фізичне та / або психічне здоров’я цього літа?” 

Підготовка до школи

Думати про наступний навчальний рік на початку літа не є гарною ідеєю, але вже за кілька днів починаються серпень і на нашу думку – це якраз чудовий час. Додайте планування наступного навчального року у свій план на серпень. Після того, як ви дали вашому мозку перерву є можливість більш критично проаналізувати минулий навчальний рік. Подумайте, які проекти ви хочете зробити, які уроки пройшли добре, що ви хочете зробити знову, або які матеріали ви можете підготуватися наступних уроків. Ви навіть можете зайняти кілька годин, поки ви лежите на пляжі, щоб просканувати спеціалізована сайти та блоги. Знайдіть щось нове для себе та те, що змогли б втілити на практиці. Якщо ж плануєте почати роботу з інтерактивною дошкою, радимо переглянути блог на сайті  intboard.com.ua та канал в Youtube. Найкращий спосіб максимально корисно провести час цього літа – зробити літній план, що включає вищезгадані категорії.  Таким чином, ви отримуєте можливість підживити, розслабити і водночас тренувати свій мозок.

Протягом усього літа, INTBOARD™ проводить акції та розіграші. Станьте учасником розіграшу ноутбуку і наступний навчальний рік стане для вас особливо приємним. Всі покупці інтерактивних дошок чи інтерактивних панелей автоматично стають учасниками цього розіграшу.