Програмне забезпечення – один з ключових аспектів функціонального мультимедійного комплексу

Що потрібно щоб користуватися інтерактивною дошкою?

Звісно, це сама сенсорна дошка, ноутбук, проєктор і найголовніше програмне забезпечення. Без нього будь-який інтерактивний комплект втрачає свою функціональність та призначення. Тому, програмне забезпечення має бути обов’язковою складовою будь-якого інтерактивного комплексу. Бажано, щоб воно було безкоштовним. Адже користуватися ним будуть вчителі і не для власної потреби, а виконання робочих обов’язків. 

Якщо ви купуєте мультисенсорну панель зі строковою ліцензією на програмне забезпечення, будьте готові, що по закінченню терміну ліцензії вам доведеться витрачати кошти на її продовження. Зрозуміло, що в перший рік закупівля відбудеться державним коштом. Що ж буде далі? Можливо, вчителю доведеться самостійно шукати вихід з цієї ситуації. Ситуація мало приємна. Тому потрібно продумати всі ключові питання, якщо вже вирішили купити інтерактивну дошку

Що ж пропонує INTBOARD?

Якісне, сертифіковане інтерактивне обладнання та безкоштовний набір програмного забезпечення для повнофункціонального використання пристроїв. І немає різниці купили ви інтерактивну дошку, сенсорну панель чи дитячий інтерактивний стіл. Більше інформації про програмне забезпечення читайте тут

Зараз більш детально поговоримо про фірмове програмне забезпечення для мультимедійної дошки та інтерактивної панелі

Intboard Простір – агрегатор мультимедійних матеріалів з усього світу. Зараз він налічує 63 сервіси. Всі вони безкоштовні або мають безкоштовну версію з обмеженими можливостями. Більшість користувачів нашого обладнання – вчителі і не правильно їх змушувати платити з власного гаманця за можливість повноцінно працювати. 

Для зручності користувача всі сервіси розділені за дисциплінами. Це полегшує роботу, особливо коли не знайомий з функціоналом кожного із сервісів. Навіть коли вперше бачиш сам “Intboard Простір” з ним просто працювати. 

Розділи Простору

Ще один аспект, який полегшує роботу з нашим фірмовим додатком – детальна інструкція з використання. Де її шукати? На сайті в розділі Блог. В правому кутку фонового зображення розміщена емблема Простору. 

Intboard Простір

Як додаються сервіси в “Intboard Простір”?

На просторах інтернету знаходимо цікавий сервіс, який може знадобитися вчителю. Потім перевіряємо його за наступними критеріями: –

  •  можливість користуватися безкоштовно,
  •  є можливість створювати власний контент, 
  • логічно-зрозумілий інтерфейс, 
  • доступна функція завантаження або розповсюдження уроку.

Пишемо інструкцію з детальним описом та скріншотами, як користуватися сервісом

Розміщуємо її на корпоративному сайті двома мовами та робимо пост на своїй сторінці. 

Щоб не проґавити новий, потрібний сервіс – підписуйтесь на нас!

Окрім вищезазначених функцій, користувачі “Intboard Простір” можуть:
– в будь-який час завантажити актуальну версію програмного забезпечення для роботи з інтерактивною дошкою або сенсорною панеллю;

  • ознайомитись з інструкцією користувача, завантажити або роздрукувати її;
  • переглянути відео-уроки з використанням інструментів програмного забезпечення;
  • отримати доступ до більше ніж 60 онлайн сервісів для створення інтерактивних завдань та візуально-аудіальної підтримки уроку, згрупованих за дисциплінами.

Важливо не просто мати програмне забезпечення для роботи з дошкою, а ще й уміти ним користуватися. На цей випадок наша компанія проводить майстер-класи по користуванню інтерактивною дошкою. Враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні, виїздні майстер-класи поки припинені. Але ситуацію ми компенсуємо вебінарами, на яких теж розповідаємо, як користуватися тим чи іншим інтерактивним сервісом. 

Щоб отримати доступ до унікальної бази знань, матеріалів та інструментів достатньо бути користувачем продукції INTBOARD.

Замовляйте інтерактив для свого класу!