Розробляти цікаві та яскраві інтерактивні уроки не будучи дизайнером – це можливо

Ви творчий вчитель, але у вас немає спеціальних навичок роботи у графічних редакторах, та й самотужки освоїти їх доволі непросто. Ми вже мовчимо про час, який займає навчання. А добре було б, щоб створення креативних презентацій, унікальних бланків розкладу уроків чи розробка інформаційних буклетів займала максимум годину. 

Спеціалісти INTBOARD™  знайшли вихід з даної ситуації. Ми підготували для вас огляд інтерактивного сервісу Canva

Він має два варіанти використання: платна, безкоштовна, а ще є третя можливість для некомерційних організацій. Зареєстровані некомерційні організації мають можливість отримати доступ до Преміум версії абсолютно безкоштовно. Цікавить вас така можливість? Звісно, що так. Адже цей інтерактивний сервіс має надзвичайні графічні можливості та дуже простий інтерфейс роботи. 

Не важливо, працюватимете ви з цим сервісом на комп’ютері, планшеті чи інтерактивній дошці протягом уроку. На зручність роботи та швидкість результату це ніяк не вплине. Доречі, в сервісі присутній україномовний інтерфейс. 

Ось такий розклад уроків можна створити за 5 хвилин. Вражає? 

розклад уроків

Творчий вчитель знайде безліч проектів для реалізації в цьому сервісі. Увімкніть інтерактивну панель, запустіть сервіс та починайте творити власний урок. Працювати можна як самостійно, так і разом з учнями. Адже сенсорна дошка  дає можливість працювати відразу декілька людей. 

Припустимо, ви вирішили розробити з учнями інтерактивну презентацію для уроку. По-перше ви отримуєте 45 готових шаблонів, які дуже легко редагувати. Просто виберіть шаблон до вподоби та приступайте до редагування. Завантажуйте власні зображення, графічні елементи чи використовуйте шаблонні. Така ж сама ситуація з текстом. Для редагування та гарної візуалізації доступно понад 50 шаблонів оформлення. А також стандартні елементи та шрифти. Достатньо просто натиснути на текстовий чи графічний блок і в лівій частині інтерактивної дошки будуть доступні всі стандартні можливості для оформлення: фото, елементи, текст, відео, фон, завантаження або повністю папка. 

Фото

У фото знаходяться зображення з різних фотостоків. Просто обирайте потрібне та вставляйте його. Робота з зображенням нагадує роботу в професійних графічних редакторах. Є спеціальні лінії, які допомагають розмістити елементи симетрично один відносно одного. 

Елементи

В елементах знаходяться різні діаграми, лінії, фігури, рамки чи стікери та різноманітні фігури, якими можна доповнити свою роботу. 

шрифти

У вкладці текст знаходиться близько 100 поєднання шрифтів. Текстове оформлення теж може виглядати дуже гарно і вносити новизну в традиційні заголовки та абзаци. Поексперементуйте. Оберіть декілька найбільш ефектних та поставте їх в один рядок. Замініть шаблонні слова потрібним текстом та порівняйте. Що підходить вам більше. Оскільки площа інтерактивної дошки велика, то ви легко роздивитесь та оберете актуальний для вас варіант. 

відео

Відео, чудове доповнення до будь-якого навчального чи розважаючого контенту. Та не завжди є час його шукати в інтернеті. Розробники подбали й про це, та зібрали бібліотеку коротких відеороликів (до 1 хвилини) для зручності користувача. На різноманітну тематику: спорт, рослини, технології.

Вашій роботі можна надати цікавий фоновий рисунок. Та додатково завантажити будь-який файл із свого комп’ютера.

Команда

Уявіть собі, сервіс дозволяє створити команду з розробників. Припустимо ситуацію, що ви працюєте з дітьми в класі на мультимедійній дошці, а учень, яких захворів працює з дому.  Або навіть при карантині можна зібрати дітей в одній команді і працювати, незважаючи ні на що.

Як анонсували раніше, будь-яка некомерційна організація має можливість отримати доступ до преміум версії, ось посилання для реєстрації – https://www.canva.com/uk_ua/canva-dlia-nko/

Цей сервіс доданий до фірмового програмного комплексу “Intboard Простір”. Його безкоштовно отримують всі користувачі інтерактивних дошок чи інтерактивних панелей