Розвивайте свій бізнес разом з INTBOARD™

Якщо ви хоч раз замислювалися над питання відкриття власної справи в сфері торгівлі, або ви уже маєте магазин, цей матеріал стане для вас корисним. Зрозуміло, що в такий непростий час для української економіки, мало хто може дозволити собі фінансові ризики. Та якщо ви вирішили дізнатися як розширити власний бізнес або відкрити його, пропонуємо дочитати до кінця цю статтю. Ми розповімо як можна без вкладання власних коштів розвиватися у сфері торгівлі інтерактивним та комп’ютерним обладнанням.

Аналізуючи ринок IT-товарів,  можна зробити висновок, що це одна з найперспективніших ніш і така тенденція буде зберігатися що років 10. Оскільки ринок не настільки насичений, а темпи розвитку комп’ютерних технологій та інтерактивного обладнання випереджають всі можливі передбачення. За останні 5 років цей сегмент виріс на 25% і є одним із найперспективніших сфер для ведення бізнесу. Найбільша складність полягає у налагодженні контактів з виробниками (постачальниками) обладнання. Зрозуміло, що мало хто готовий в сучасних умовах економіки ризикувати власними коштами щоб налагодити прямі поставки від виробника. INTBOARD™виробник та постачальник інтерактивного обладнання.

Ви обрали шлях розвитку і співпрацю з нашою компанією. Давайте подивимося, які перспективи та шляхи відкриваються перед вами.

INTBOARD™ має найширший асортимент інтерактивного обладнання: 7 моделей інтерактивних дошок та 4 моделі інтерактивних панелей з актуальними технічними параметрами, зовсім скоро з’являться інтерактивні столи. Тобто у вас завжди буде, що запропонувати зацікавленому клієнту. Це дуже важливо, адже одні орієнтуються на технічні характеристики, інші на рекомендації, треті на ціну. Добре, коли можна задовольнити потреби навіть найвибагливішого клієнта.

Окрім інтерактивних дошок, ми пропонуємо всі супутні пилади – проектори, монтажні комплекти. Надаємо супутнє програмне забезпечення для коректної та продуктивної роботи з інтерактивною дошкою та панеллю. “Intboard Простір” – це унікальний програмний комплекс, що містить в собі більше 30 інтерактивних сервісів, якщо бути точним, то на сьогодні їх 37. Кожного місяця “Intboard Простір”  доповнюють ще два нові, інтерактивні сервіси. Як бачите, ми пропонуємо не тільки технічну базу, а ще й програмну складову до своєї продукції. А це дуже важливо, мало надати обладнання, потрібно ще й забезпечити повноцінну роботу з цим обладнанням.

Хочемо обговорити з вами якість продукції. Як розумієте, ми займаємося продажем інтерактивних дошок та панелей. Таке обладнання в основному встановлюється в навчальних закладах. Тож його перевіряють особливо ретельно. В цьому плані INTBOARD™ має чим похвалитися. Інтерактивні дошки INTBOARD™  повністю відповідають наказу МОН № 704 від 22.06.2016, маємо свідотство МОН про відповідність педагогічним вимогам №12/16 від 17.12.2018. Нещодавно ТОВ «КРЕО СІНЕРЖІ», яке працює під INTBOARD™ та NEOR™ присвоєно звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2018»«Зірка Якості». Тут ви можете прочитати детальну інформацію стосовно цієї нагороди.

Як бачите, ми відповідально підходимо до якості нашого обладнання. Кожен  клієнт та партнер впевнені у власному виборі.

INTBOARD™ представлена інтерактивними дошками, інтерактивними панелями та в найближчому часі з’являться  інтерактивні столи.

NEOR™, на даний момент це документ камери та ламінатори. Звісно, що на цьому ніхто не планує зупинятися і асортимент з часом розшириться.

Ми слідкуємо за тенденціями розвитку обладнання та пропонуємо актуальну продукцію.  Щоб бути в курсі всіх подій та новинок, підписуйтесь на наші сторінки в Facebook – INTBOARD™ та NEOR™.

Оберіть і собі надійного партнера в обличчі  INTBOARD™. Думаю, не потрібно пояснювати, що наші партнери мають унікальні умови співпраці.

Хочете відкрити власну справу або вирішили розширити вже існуючий, переходьте на наш сайт в розділ Партнерство та залишайте заявку.   Вам зателефонує керівник відділу з розвитку дилерської мережі, Вікторія. Вже вона детально розповість про умови та переваги співпраці з ТОВ «КРЕО СІНЕРЖІ»