Сервіси для роботи з інтерактивною дошкою від INTBOARD™

Наші постійні читачі та й люди, які вже активно користуються інтерактивним обладнанням від INTBOARD™ неодноразово чули про наше програмне забезпечення “Intboard Простір”. Ми говорили, що займаємося його розробкою та розширенням заради вчителів. Тому що, кожен повинен мати зручні та зрозумілі засоби роботи. Вчителям, мало того, що потрібно самим освоювати навички роботи з інтерактивною дошкою, так ще й вчити школярів працювати з нею. А сам урок має бути цікавим та інформативним. Підготовка займе немало часу та сил у будь-якого вчителя. Це години проведені за комп’ютером та сотні прочитаних статей в інтернеті.

Intboard Prostir

Щоб вберегти вчителів від такого “приємного” проведення вільного часу команда  INTBOARD™ постійно працює над розробкою програмного забезпечення “Intboard Простір”. Ми безкоштовно надаємо своїм клієнтам доступ до більш ніж 30 інтерактивних сервісів для створення надзвичайного уроку.

Головна думка всіх нас – вчитель не повинен платити за можливість якісно виконувати свою роботу.

Думаю, всі вчителі розділяють таку думку.

Ну, що ж почнемо детальне знайомство з “Intboard Простір”.

На даний момент програмний комплекс включає в себе 33 інтерактивних сервіси. З їх допомогою можна зробити надзвичайно цікавий урок для всіх вікових категорій учнів. Сервіси різного призначення та ступені складності, ми намагаємося задовольнити потреби як досвідчених користувачів інтернет ресурсів, так і новачків у цій справі. Одні сервіси дозволяють створити  власний урок за кілька натискань мишки або вже використати готовий матеріал, який міститься у вільній базі сервісу. Інші дають шалену свободу для творчого мислення вчителя. Це як з будівництвом будинку, є сукупність елементів, а вже сам будівельник робить споруду такою як бажає сам. Так і сервіс, надає елементи для роботи, а результат залежить тільки від розробника.

Intboard Prostir

33 сервіси, розділені за категоріями, тобто предметами (таких 10 категорій). Та є ще розділ Загальні, правильніше сказати – Універсальні. Тобто, вчитель будь-якої дисципліни може ними скористатися. Єдиний їх недолік – потрібно самостійно компонувати матеріал для уроку. Хоча інтерфейси є зрозумілими і не повинні викликати особливих труднощів. Тим паче, що на сайті  INTBOARD™ в розділі Блог ми надаємо детальну інструкцію з використання того чи іншого сервісу.  А переваг безліч – безмежна кількість графічних елементів, візуальних ефектів, а в деяких є навіть можливість додавати звуковий супровід.

Як серед інших статей розпізнати інструкцію по сервісу? Все дуже просто – у правому верхньому кутку є маленька емблема  “Intboard Простір”

Intboard Prostir

з недавніх пір вона виглядає так. Дизайн змінюється, а якість залишається.Intboard ProstirТакож є розділ тестування. Тобто, коли вчитель запускає сервіс з тестування, то можна створити безліч варіантів для перевірки знань з будь-якої дисципліни.  Проводити опитування можна безпосередньо на уроці, відкривши сервіс на інтерактивній панелі. Інший варіант – зробити таке тестування у вигляді домашньої роботи. А потім, якщо виникнуть якісь проблеми, переглянути результат на інтерактивній дошці та надолужити прогалини в знаннях.

“Intboard Простір” влаштований таким чином, що коли наводете курсором на зображення сервісу відкривається функціональні особливості. Щоб не відкривати кожен окремо та не з’ясовувати підходить він під ваші потреби чи ні. А ще для зручності користування сервіси розміщені за навчальними дисциплінами.

Ми постійно говоримо, що “Intboard Простір” регулярно доповнюється і це правда. Кожного місяця ми додаємо два нових сервіси та актуалізуємо інформацію стосовно вже наданих. Тобто, якщо десь з’явилася нова функція чи можливості ми про це обов’язково напишемо. Щоб вчасно отримувати всі новини підписуйтеся на нашу сторінку в Facebook.

Наявність програмного забезпечення – це звісно дуже добре, але чого воно варте без вміння працювати з ним. INTBOARD™ працює і над цим питанням. Наші спеціалісти проводять майстер-класи з користування інтерактивною дошкою та нашим програмним забезпеченням. А ще зовсім недавно ми почали проводити безкоштовні вебінари. На цих вебінарах діючий вчитель детально розповідає як і куди потрібно натиснути щоб розробити мега цікавий урок. Анонс всіх вебінарів відбувається на сторінці в Facebook.

Для особливо уважних читачів пропонуємо промо-код A4121O. Якщо ви хочете купити інтерактивну дошку чи панель, телефонуйте за вказаними на сайті номерами та отримайте подарунок.