Сервіс для вчителя. Інтерактивний урок, презентація і багато інших функцій

Знаємо, що ви чекали на новий огляд інтерактивного сервісу від спеціалістів INTBOARD. Цього разу ми розкажемо про універсальний інтерактивний сервіс, який може поєднувати текст, презентацію, ваші файли, фото та відео з інтернету, а також посилання на сторонні ресурси в інтернеті. І все це, не покидаючи інтерфейс розробки уроку. При тестуванні сервісу, нам здалося це дуже зручним. Тобто, вчитель поєднує в одному файлі інтерактивного уроку абсолютно увесь навчальний матеріал, який планував.  

Цей диво-сервіс називається – Blendspace. І так, він безкоштовний, але англомовний.  Щоб почати ним користуватися потрібно пройти процедуру реєстрації. Там необхідно вказати хто ви (вчитель, учень, громадський діяч) і деякі дані про школу та дисципліну, яку ви викладаєте, а також електронну пошту. 

Почнемо створювати власний інтерактивний урок. Перед вами відкриється ось таке робоче поле. В кожен блок потрібно додавати окремий тип контенту. Наприклад, текст, відео і, навіть, вікторину. Так. вчителю не потрібно використовувати сторонні ресурси, щоб її розробити. Уявіть собі, ваш традиційний конспект уроку чи взагалі підручник, але в інтерактивному вигляді. Наскільки він спрощує роботу вчителя. Не потрібно носити з собою безліч нотаток, книжок, флешок з відео та медіа файлами. 

Також сервіс дозволяє завантажити власні файли з комп’ютера, єдине обмеження – він має бути меншим ніж 5 МБ.

Щоб долучити учнів до робочого кабінету, їм потрібно вислати ваш особистий код. Він знаходиться у правій частині робочого кабінету. 

Зараз, ви скажете, навіщо додавати учнів. Все просто, окрім звичайного уроку, ви можете створити вікторину і надзвичайно просто відслідкувати всі відповіді школярів. До того ж, вони не обов’язково мають виконувати завдання на інтерактивній дошці. Це може бути ноутбук або ж смартфон. До того ж завдання можуть бути різноманітними, навіть самостійно розробити інтерактивну розповідь. Такі уроки дають можливість зрозуміти, який саме матеріал дітям легше засвоїти. Хтось віддасть перевагу відео, а хтось може підготувати неймовірну інфографіку. 

Окрім розробки власних інтерактивних уроків, в сервісі є бібліотека вже готових робіт. Звертайте, будь ласка, увагу, частина робіт є платними. 

Якщо після прочитаного у вас залишилися питання, як працювати з  Blendspace, перегляньте ось цю презентацію.

Щоб використовувати свою інтерактивну дошку на 100% її функціональних можливостей, потрібно мати гарний запас знань та інтерактивних сервісів. Деякі компанії продають вчителям можливість нормально працювати. Наш “Intboard Простір” абсолютно безкоштовний, але надається тільки в комплекті з інтерактивним обладнанням торгової марки INTBOARD. Окрім безкоштовного програмного забезпечення ви маєте можливість замовити навчання роботи з інтерактивною дошкою. Спікер, який, до речі, має сертифікат МОН, приїздить у ваш навчальний заклад та 3 години розповідає і показує, як працювати з інтерактивною дошкою

Користуючись нагодою, хочемо сказати, що “Intboard Простір” містити вже 50 інтерактивні сервіси. Він оновлюється онлайн, тобто не потребує вашого втручання та додаткових фінансових витрат.

Замовляйте товар вже зараз і через 5 днів він буде у вашій школі. Якщо, поки не визначились потрібна інтерактивна дошка чи інтерактивна панель, телефонуйте за номерами на сайті і консультант допоможе обрати найбільш оптимальний варіант.