Створіть інтерактивну екскурсію власноруч

Пам’ятаєте,  в одній із статей ми розповідали про сервіс інтерактивних екскурсій музеями?

Ми всією командою спостерігали яку зацікавленість викликав даний сервіс. І зрозуміло чому. Мало яка школа чи батьки можуть забезпечити екскурсії до всіх місць, що були відображені в сервісі. До того ж розробка сервісу була ініційована Міністерством культури України. Цей сервіс дає можливість хоч на екрані інтерактивної панелі побачити визначні місця.

А якщо ми скажемо, що таку екскурсію можете створити ви чи ваші учні, повірете в таке?

Це правда. Таку можливість надає інтерактивний сервіс. За допомогою сервісу Mapwing можна створити інтерактивну екскурсію. Сервіс має безкоштовний і платний режими використання. На нашу думку, безкоштовна версія має широкий спектр функцій для легкого створення інтерактивної екскурсії.

Ще одне питання, яке може у вас виникнути: “Яку екскурсію я можу зробити, адже майже ніякі визначні місця не відвідую?”.

Суть інтерактивної екскурсії в тому щоб показати свою місцевість, клас. Адже ви можете нею поділитися з друзями і колегами. Показати оформлення в стилі НУШ, поділитися своїми цікавими ідеями та запозичити чужі. Уже зараз в бібліотеці Mapwing є розділ з вже створеними екскурсіями. Долучайтесь і ви. Разом з учнями покажіть своє місто, школу, клас.

Думаю, саме час перейти до розгляду сервісу Mapwing та його принципів роботи.

Як завжди, починати потрібно з реєстрації в сервісі. Та є невелика перешкода – сервіс англомовний, тому радимо використати інтернет браузер з функцією перекладу тексту.

Хоча, якщо ви не плануєте створювати власну екскурсію, а просто переглядати готові, то реєструватися не потрібно. Просто в процесі уроку заходите на сайт та, задіюючи інтерактивну дошку, показуєте учням бажаний матеріал.

Чому саме інтерактивна дошка має стати частиною екскурсії? Тут все просто. Інтерактивна екскурсія створена саме для того щоб з нею могла взаємодіяти велика аудиторія. Звісно, можна це робити і за комп’ютером, та ефект зовсім не той. Великий екран інтерактивної панелі чи дошки дає можливість безпосередньо учням обирати напрямок руху, розглянути локацію з великою точністю.

Перейдемо безпосередньо до створення екскурсії. Перше, що вам потрібно – це мати фото та орієнтуватися на карті. Сервіс дає можливість або використати інтернет карту місцевості або просто намалювати маршрут, визначивши на ньому окремі точки. Другий варіант більш зручний для невеликої території: клас, школа, парк або інше визначне місце. Обравши самостійне планування маршрути легко відтворити до найменшої дрібниці оточуюче середовище і встановити відповідні фото. В одній екскурсії можливо встановити 20 інтерактивних точок. Доповнити зображення текстом та посиланнями на сторонні інтернет ресурси.

Коли ви самостійно створили траєкторії можливого руху по вашій екскурсії також самостійно можна задати й послідовність демонстрації фото. Бувають ситуації коли складно вибрати якесь одне зображення, тому їх можна відображати по черзі.

Ще одна корисна функція цього сервісу – можливість поділитися у соціальних мережах чи відправити електронним листом вашу екскурсію. Для тих вчителів чи просто активних користувачів мережі інтернет, які ведуть власний блог чи взагалі мають сайт, то можна поділитися екскурсією й на цих ресурсах.

Нагадуємо, зараз ми розповідаємо лише про безкоштовну версію інтерактивного сервісу.

Якщо ще врахувати, що скоро літні канікули і дати завдання дітям підготувати інтерактивну екскурсію, то перший урок після канікул буде надзвичайно цікавим.

Сервіс Mapwing додано до програмного комплексу “Intboard Простір”, який включає в себе вже майже 40 інтерактивних сервісів та надається клієнтам INTBOARD™ абсолютно безкоштовно.

Щоб отримати якісну інтерактивну дошку чи інтерактивну панель та цікаве програмне забезпечення, переходьте на сайт та робіть замовлення.