Сучасне навчально-розвиваюче ігрове середовище

Минув навчальний рік і частина вчителів, батьків та учнів на власному досвіді впевнилися в необхідності створення нового навчального простору.  Старі (класичні) методи викладання не зацікавлюють молоде покоління в отриманні знань. Саме тому, інтерактивна дошка, інтерактивна панель, документ-камери отримали такий попит, а зараз почали з’являтися дитячі інтерактивні столи

Інтерактивне обладнання дає дітям більш широке та візуалізоване розуміння інформації, яку вони чують на уроці. Значну частину матеріалу можна продемонструвати з практичної точки зору. Доступ до мережі інтернет значно розширює можливості вчителя в інформаційній частині. 

Для вчителя інтерактивне дошка – це в першу чергу свобода у вираженні навчального матеріалу.  Вчитель отримав можливість комбінувати різні види подання інформації: текст, фото, відео, інтерактивні способи з використанням інтерактивних сервісів

Із більшою частиною інтерактивного обладнання ви вже знайомі, а от дитячий інтерактивний стіл – для багатьох новинка. Зараз більш детально її й розглянемо. 

Інтерактивний  стіл – це сенсорна панель, розташована горизонтально, з миттєвим відгуком на дотик. Основне призначення пристрою – трансляція мультимедійних файлів безпосередньо на поверхню столу.

Технологія мультитач (технологія множинних одночасних дотиків) дозволяє використовувати інтуїтивні жести рук для управління віртуальними об’єктами, зображеннями та мультимедіа природним чином.

Ігровий характер взаємодії, що використовує технологію мультитач, спільне використання – все це сприяє зануренню користувачів в інтерактивний світ.

Інтерактивний дитячий стіл

Інтерактивний стіл робить те, що традиційні засоби передачі інформації не можуть зробити: заохочувати соціальну взаємодію і працювати з віртуальними об’єктами, як з реальними .

Навчальний процес, для найменших, з використанням інтерактивних платформ набуває зовсім інший характер. Учні з задоволенням вступають в діалог з комп’ютерною системою, тому матеріал засвоюється в цікавій ігровій формі. Іноді це єдиний спосіб зацікавити непосидючих дітей. Взаємодіючи з комп’ютером, дитина не боїться зробити помилку і не знаходиться під тиском авторитету вчителя. Програмні продукти мають величезну бібліотеку, що містить інформацію з самих різних галузей науки.

Сенсорні столи можуть імітувати креслярську дошку, відобразити будь-яку географічну карту, яка міняє масштаб. На екрані можливо відтворити електричну схему, створити віртуальну хімічну лабораторію. Досліди відображаються на дисплеї з приголомшливою реалістичністю. При цьому учні можуть самостійно шукати рішення, перебуваючи в цілковитій безпеці, і не залежати від наявності дорогих реактивів і приладів.

Використовувати інтерактивні дитячі столи можна не тільки в освіті, а й в бізнесі. 

Купівля такого інноваційного обладнання, як сенсорний стіл, обійдеться дорого. Витрати на його придбання виправдані, оскільки відкривають широкі можливості для різних сфер бізнесу та освіти.

 

Переваги використання інтерактивного столу в освіті та бізнесі:

 • простота обслуговування;
 • можливість одночасної роботи декількох осіб;
 • експлуатація в громадських місцях;
 • наочність інформації;
 • підтримка широкого спектру налаштувань;
 • можливість підвищити лояльність клієнтів;
 • візуалізація інформації в ігровій формі;
 • поєднання навчальних, розвиваючих та ігрових додатків в одному пристрої;
 • безпека та інноваційність;
 • надійність та довговічність у використанні;
 • зручність та легкість у використанні;

Разом з усіма цими перевагами інтерактивного дитячого столу клієнти INTBOARD™ отримують безкоштовну доставку до дверей, можливість залучити наших спеціалістів до налаштування столу та фірмовий програмний додаток INTBOARD JOY (більш детально про нього читайте в наступних публікаціях).

Робіть замовлення вже зараз та переконайтесь на власному досвіді у всіх перевагах інтерактивних дитячих столів INTBOARD™

Купуйте вже зараз та отримайте знижку