Телефон, як персональне джерело знань

Сьогодні команда Intboard познайомить вас ще з одним інтерактивним сервісом, що може стати в нагоді викладачам.

Nearpod — сервіс для створення інтерактивних презентацій з можливістю дистанційної роботи.

Для початку роботи вам необхідно зареєструватися в програмі та створити власний кабінет.  

Інтерфейс програми на англійській мові, тому бажано використовувати інтернет браузер з функцією перекладу тексту, наприклад Google Chrom.

Обираємо режим роботи та реєструємося в програмі за допомогою поштового сервісу Google. Після цієї процедури відкривається ваш кабінет, де можна створювати власні презентації або ж використати вже готові.

Учні приєднуються до презентації шляхом введення коду, який відправив учитель. Таким чином реалізується можливість роботи дистанційно. Всі замітки чи відповіді вчитель бачить на інтерактивній панелі і може коригувати та відмічати для себе правильні та хибні відповіді учня.


Якщо у вас є уже якісь напрацювання, готовий матеріал чи принаймні план роботи на уроці, його можна з легкістю додати до файлу з майбутньою презентацією. Весь імпортований матеріал можна доповнити новими функціями Nearpod. Навіть, якщо це була домашня робота учня, далі можна продовжити роботу з нею на інтерактивній панелі. Таким чином ви залучете одразу декількох учнів до роботи безпосередньо на дошці, а решта втілюватиме свої ідеї на власних гаджетах.

Як вам ідея провести урок у вигляді естафети?

Переваг безліч – всі учні приймуть активну участь (можна виконувати завдання як на інтерактивній панелі так і на власному телефоні). Якщо ще врахувати той факт, що взяти участь зможуть і учні, що знаходяться не в класі, це забезпечить стовідсоткову ефективність уроку.

За допомогою інтерактивного обладнання вчитель може безпосередньо під час уроку створювати презентацію, залучивши до цього учнів. Додавати можливо звичайні картинки, 3-D об’єкти та навіть екскурсії.

Мені здається, це дуже цікаво вперше побачити якийсь об’єкт в тривимірному зображенні. Не плаский, як на сторінці книги, а об’ємний (реальний) вигляд. Враховуючи, що інтерактивне обладнання дає змогу взаємодії з зображенням, його можна збільшити, зменшити, показати потрібну проекцію, детально розібрати та зробити помітки.  По результату уроку всі зображення (в потрібному ракурсі) можна зберегти на свій комп’ютер.

Дуже привабливою перспективою є можливість  додати у вашу презентацію екскурсію (шкода, що ця функція доступна тільки в платному пакеті послуг). Уявіть собі наскільки цікаво, не покидаючи стін класу, відвідати світові музеї, опери, театри та інші визначні місця. Пройти коридорами Лувру, відвідати руїни Колізею. Подорожуючи, шляхом взаємодії з  інтерактивною панеллю, ви самі обираєте напрямок руху, можете зупинитися в будь – якому місці.

Функція додавання веб-контенту доступна 30 днів після реєстрації в програмі, далі вона переходить в блок платних послуг.

Ви самостійно обираєте продовжувати користуватися тільки безкоштовними функціями чи підібрати для себе пакет з максимально підходящим функціоналом. Безкоштовна версія передбачає залучення до 30 учнів.

В програмі надана можливість створювати вікторини, тестування на базі викладеного матеріалу, мультимедійний комплекс дозволить зробити це миттєво. У тестових завданнях також передбачена функція додавання власної відповіді, якщо учень не знайшов правильний варіант в запропонованих вчителем. Всі відповіді учнів в режимі реального часу передаються викладачу. Вже на інтерактивній дошці можливо обговорювати, аналізувати та виправляти отримані відповіді.

Учитель може в будь-який момент уроку повернутися до потрібного слайду та продовжити роботу з ним.

Нагадуємо, що за допомогою Nearpod учень може працювати з матеріалом не перебуваючи в класі, а вчитель отримує зворотній звязок миттєво.Результати роботи можна зберегти для подальшої роботи of-line та планування наступних занять.

Ця програма перетворює телефон, що завжди заважає на уроці, в індивідуальне джерело знань.  Вона вже додана до мережевого ресурсу “Intboard Простір” .