Тестування учнів в живому часі. Go Pollock — помічник вчителя.

Контрольна робота, перевірка знань та тестування. Невід’ємна частина будь-якого уроку. З появою інтерактивної дошки та переходу до нових стандартів освіти, все частіше вчителі почали використовувати інтерактивне тестування.

Чому все частіше обирають інтерактивне тестування?

Це в першу чергу зручно для вчителя. Це економія часу, можна зробити один шаблон і потім його редагувати. Інтерактивне опитування можна зробити за декілька хвилин, безпосередньо перед уроком.

Друга перевага інтерактивних опитувань – це можливість швидко перевірити всі відповіді. На основі результатів зробити висновки та швидко проаналізувати рівень засвоєння матеріалу уроку.

Команда INTBOARD™ в цій статті познайомить вас з інтерактивним сервісом для створення опитувань.

Go Pollock – це онлайн-сервіс для миттєвих тестів, які можна проводити як під час уроку, так і давати на домашнє завдання.

Для успішного використання в класі, потрібний Інтернет, комп’ютер/ноутбук/планшет у вчителя та ноутбук/планшет/смартфон в учнів.

Вчитель створює проект тестування, а учням передає код для приєднання і проходження тестування. Можна зробити опитування як колективне так і індивідуальне. В цьому полягає одна з головних переваг сервісу.

В сервісі присутня вкладка “Вебінари”. Вона веде на Youtube де викладені ролики роботи з тестими.

 

В сервісі більше 30 000 готових запитань, які можна комбінувати в залежності від вашої теми.

При створенні запитань, ви маєте змогу додати зображення до запитання, а також формули, як для самого запитання, так і для варіантів відповідей, що доречно для точних наук. Формули мають правильний (книжковий) вигляд і добре розпізнаються учнями.

Окрім традиційних типів питань (одна чи кілька правильних відповідей, правда/неправда), Ви також можете створювати відкриті запитання та перевіряти їх безпосередньо під час уроку, що дає змогу переглянути поширені помилки та адаптувати урок.

В Go Pollock основний фокус – співпраця. Історії колаборації – проект, що дає учням ціль, яку вони можуть досягнути лише разом. За допомогою проектора вчитель показує анімовану історію, розвиток якої залежить від правильних відповідей усього класу. Чим більше правильних відповідей – тим далі історія прогресує.

Як використовувати цей Collaborative Challenge?

1.Створіть власну Групу питань в Бібліотеці або просто додайте одну із запропонованих в сервісі. Нагадуємо, щоб учень міг приєднатися до опитування потрібно повідомити код сесії. Учень вводить його на своєму планшеті чи ноутбуці, а вчитель слідкує за процесом відповідей на інтерактивній дошці.

2.Почніть нову Сесію та запустіть свій Collaborative Challenge звідти. Створюйте вікторини та тести в ході уроку. Задіюйте учнів для обговорення та показуйте, як правельно користуватися серсісом. В цьому вам допоможе інтерактивна дошка.

3.Отримайте відповіді на ваші питання від усього класу та зробіть роботу над помилками. Коли використовуєте інтерактивну дошку, то процес перевірки знань, займе хвилин 10.

Collaborative Challenges – це динамічні історії, що проектуються в класі, та являють собою проблему, яку учні вирішують відповідаючи на ваші питання з власних девайсів. Лише успіх цілого класу допоможе Collaborative Challenge мати позитивне завершення.

Слідкуючи за ходом відповідей вчитель має можливість звернути увагу на проблемні питання та повторити матеріал. Він просто відкриє необхідний урок на інтерактивній дошці, тим самим дасть можливість учням самостійно відповісти на складне запитання.

Як нам здається, основною перевагою, що робить сервіс надзвичайно простим і зрозумілим – він містить детальну інструкцію для використання. Тобто, будь-який вчитель може почати з ним працювати, навіть якщо до цього не чув про Go Pollock.

Цей сервіс міститься в програмному комплексі “Intboard Простір”. Наша компанія надає безкоштовно програмне забезпечення для роботи з інтерактивним обладнанням.