Вчимо англійську інтерактивно

Настав час доповнити наш “Intboard Простір” черговим інтерактивним сервісом.  Наша розповідь сьогодні буде про сервіс для інтерактивного вивчення англійської. Адже цю мову вивчають вже з дитячого садочку. Добре було б йти в ногу з часом та вчити англійську з інтерактивною дошкою. Тим паче сервіс Lingualeo має надзвичайно широкий діапазон можливостей для вивчення мови. 

Перевага саме цього сервісу в тому, що ним можна користуватися на інтерактивній дошці, комп’ютері, планшеті чи смартфоні.  

Як в будь-якому сервісі, робота починається з реєстрації. Пройти її можна вручну або автоматично, якщо у вас є акаунт в google чи facebook.  Далі відбувається процедура знайомства.

 

Сервіс пропонує вам відмітити потрібні (цікаві) для вас теми з різних сфер (кіно, музика, діяльність) та вказати рівень володіння англійською.

Сервіс має платні та безкоштовні функції. До того ж часто пропонується знижка на платну версію. Відкрити функції з тарифу “Преміум” можна займаючись 5 днів підряд в стовідсотковій інтенсивності. Надається він на 1 день. В цей день вам будуть доступні аудіювання, граматика та брейншторм без обмежень.

Всі ваші успіхи позначаються на ситості Лео (головний персонаж сервісу). 

Сервіс пропонує комплексний підхід до вивчення англійської. Тут ви знайдете тексти англійською. Читаючи щось, вам трапилось незнайоме слово, натисніть на нього і на інтерактивній дошці з’явиться переклад цього слова. До того ж одним натиском ви можете додати це слово до власного списку слів, які плануєте вивчити. 

Тут є хороша підбірка відео за різними темами. Внизу якого є субтитри англійською і точно так само як з текстом, натискаєте на незнайоме слово та отримуєте його переклад. Таким чином можна сформувати список слів для домашньої роботи. 

Переходимо до наступних функцій сервісу — переклад слів. 

Сервіс показує слово англійською та пропонує декілька варіантів перекладу. Планшет чи інтерактивна дошка роблять це завдання ще зручнішими. До речі, з так зручно перевіряти домашнє завдання. Нехай діти виконують його індивідуально, а вчителю потрібно лише поглянути скільки балів (фрикадельок) заробила дитина. 

Коли ж потрібна більш глибока оцінка знань учня — наступне завдання саме для цього. В цьому завданні озвучується слово англійською, на дошці зображується малюнок або слово українською, а дитина повинна скласти переклад з окремих літер. По тому як дитина виконує це завдання на сенсорній панелі стає зрозуміло наскільки добре вона вивчила матеріал. 

Цей сервіс має настільки приємну ігрову форму та дизайн, що з легкістю зацікавить будь-якого школяра та навіть дорослого. Тим більше, що за хорошу роботу отримаєте бонус у вигляді преміум версії на 1 день. 

Сервіс добре підходить як для самостійного вивчення так і для класної роботи з використанням інтерактивної дошки. 

До того ж можна встановити додаток у свій браузер і таким чином додавати потрібні слова до списку вивчення. Коли працюєте з текстом англійською, поза сервісом, незрозуміле слово можна з такою ж легкістю імпортувати в сервіс, як і при безпосередній роботі з ним. Це робить сервіс в рази зручнішим і кориснішим для користувачів.

Цей сервіс входить до програмного комплексу “Intboard Простір” та надається всім власникам інтерактивних дошок та інтерактивних панелей.

Зараз INTBOARD™ на своєму сайті проводить відразу дві акції для охочих купити інтерактивну дошку: інтерактивна дошка за 19499 та при купівлі інтерактивного комплекту, ламінатор в подарунок. 

А також ви ще встигнете взяти участь у розіграші ноутбуку. Він буде проходити 3 вересня для всіх клієнтів, які придбали інтерактивне обладнання в період з березня по серпень включно.