Вдосконалюємо власні навички письма.

Ви давно запитували себе скільки правил з українського правопису знаєте.  Думаю, що ні. Всі ми пишемо повідомлення, якісь замітки не сильно замислюючись, а чи вірно  все написано. З електронними носіями легше, там помилки підкреслюються, і вже тоді починаєш думати, а чому саме так.

Дорослим простіше, вже ніхто не ставить оцінки, хоч звісно, соромно самому, але майбутнє від написаного тексту не залежить.

Зараз команда INTBOARD™ познайомить вас з дуже цікавим інтерактивним сервісом для перевірки власних знань з правопису.

Тренажер з правопису української мови – чудова програма, яка дозволяє перевірити та вдосконалити власні знання.

Даний сервіс повність безкоштовний і не потребує реєстрації. Вчителю достатньо відкрити його на інтерактивній дошці і можна вже починати працювати. Сервіс повністю інтерактивний, тому залучення мультибоарду або ще якихось гаджетів бажане або навіть обов’язкове.

Він містить в собі велику кількість правил з усіх розділів шкільної програми. З такою теоретичною базою дуже просто проводити урок навіть не залучаючи підручник. Вчителю достатньо відкрити потрібний розділ на інтерактивній дошці і перед класом відкриється весь матеріал з обраної теми. Матеріал має стислий формат і включає тільки найнеобхідніші дані. Що дуже зручно, все найголовніше зібрано в одному місці. Учень вдома може відкрити даний сервіс та повторити весь матеріал, що бачий протягом уроку на інтерактивній дошці. Після вивчення теоретичного матеріалу, клас приступає до практичних занять.

Доступно значна кількість завдань для перевірки рівня засвоєння інформації. При виконанні завдання, правильна відповідь відмічається і залишається на інтерактивній дошці в такому варіанті. Якщо ж учень допустив помилку, то в верхньому правому куті з’являється червоний хрестик і відповідь обнуляється. Перевагою є те, що кількість спроб не обмежена. А ще кількість завдань постійно збільшується і урізноманітнюється. Працюючи на інтерактивній дошці, учню не потрібно кожного разу закреслювати помилку чи заново переписувати слово. Та й вчителю доволі просто контролювати, які саме проблеми виникають при виконанні завдання. І так само легко повернутися до вивчення виявлених прогалин у знаннях. Достатньо просто відкрити потрібну інформацію на інтерактивній панелі і знову повторити потрібний матеріал.

Якщо ж сталася ситуація коли учень довго не може впоратися завдання, то прямо в завданні можна відкрити підказку. На інтерактивній дошці відобразиться саме те правило, що потрібне для виконання цього завдання. Така функція дуже допоможе учням для засвоєння інформації. Наочна відповідь на потрібне питання значно легше і ефективніше запам’ятовується. Інтерактивне обладнання дає можливість краще засвоїти навчальний матеріал та відразу ж потренуватися застосувати його на практиці.  

Корисною функцією є фонетичний розбір частин мови. Він носить назву “Як ми говоримо”. Дані вправи допоможуть вчителю коригувати вимову учнів. Давати поради та на інтерактивній панелі відразу відкривати потрібні для учня правила. Потрібно слідкувати не тільки за письмовою мовою, а ще й за усною.

Це питання дуже актуальне в даний час. Ви давно чули на вулиці розмову українською мовою. Особисто я, навіть згадати не можу такий випадок. Зараз у школяра при вивченні української мови виникають такі ж труднощі, що й з іноземною мовою. Можливо, інтерактивний підхід до навчання змінить ситуацію і українська мова перестане бути “кабінетною”. Для всіх учнів українська мова є обов’язковим предметом в ЗНО. Знання з цього предмету – це перепустка до вдалого вступу у виш.

Цей сервіс та мультимедійне обладнання дозволяє удосконалити свої навички письма та довести їх до автоматизму непомітно для себе.

До речі, користуватися сервісом корисно те тільки школярам, а й всім іншим. Ми ж розуміємо, що вивчений колись матеріал (навіть на відмінно) з часом забувається, тож корисно перевірити самого себе та освіжити шкільні знання.

Сервіс додано до програмного комплекту Intboard Простір.