Весела інтерактивна абетка

Зараз так багато цікавих дитячих книжок. Розважальні, пізнавальні та найбільшої популярності зараз набирають інтерактивні книги. В попередній статті ми розповідали чим вони тка цікаві. Зараз хочемо більше зосередити увагу на дитячих книжках, а точніше на абетках.  Все більше й більше в дошкільних закладах освіти зустрічається інтерактивна дошка, панель чи інтерактивний дитячий стіл. І зрозуміло, що малеча проявляє більший інтерес саме до інтерактивного методу навчання.

Спеціалісти INTBOARD™ проаналізували існуючі зараз інтерактивні абетки і обрали для розгляду декілька.

Чому саме абетка? Важливо щоб у дитини склалося позитивне враження від навчання з самого малечку. Чим цікавіше буде дитині, тим легше сприйматиметься інформація і з більшим ентузіазмом вона буде навчатися.

Почнемо з найцікавішої, до того ж безкоштовної абетки – Мишеняткова абетка.

mishenyatkova-abetka

Гра-абетка створена не лише з навчальною метою, а й для загального інтелектуального розвитку дитини. Адже у абетці дитина не тільки вивчатиме букви, а й познайомиться з різними предметами, які досі їй були не знайомі, довідається про те, які звуки видають різні живі та неживі істоти, що оточують її з народження.
Головний герой Мишеняткової абетки – це, звичайно, мишеня Круть, яке допомагає малюкам вивчати алфавіт. Дитина може подружитись з мишенятком та разом з ним гратись у веселі ігри різної складності.
На останньому рівні гри у Мишенятковій абетці діти зможуть складати із букв слова різними способами, від найлегшого до найскладнішого. Це спонукатиме не лише повторити вже вивчені букви, але й зібрати з них слова і, відповідно, швидше навчитися читати.
Перша українська мобільна інтерактивна абетка дозволяє забавлятися Вашій дитині на комп’ютері, на планшетах та телефонах Android та Apple зовсім безкоштовно.
Для малюків та їх батьків з вадами слуху ми передбачили письмові підказки: все озвучення у абетці виводиться текстом. Тому ця група дітей при допомозі свої батьків теж може вивчати українську абетку разом із мишенятком Круть.

У грі можна обмежити час перебування, що особливо сподобається батькам. Різні рівні складності дають можливість різним за віком дошкільнятам знаходити для себе щось нове та корисне. Дітям подобається те, що мишеня звертається безпосередньо до них і хвалить за успіхи, мотивує вчитися.

Буквограйка

За основу взято ігри з кольоровими пазлами, які орієнтовані на запам’ятовування літер та розвиток зорової пам’яті. Кожній літері алфавіту відповідає весела тварина, яка оживає від дотику — стрибає, плаває або літає.
Алфавіт чудово озвучено дикторами-імітаторами у супроводі веселої музики, смішних звуків та милих жартів. Вивчати літери малюк може разом з батьками чи самостійно — інтерфейси ігор прості та зрозумілі, а улюблені персонажі не дадуть сумувати у процесі.

У додатку також є режим «Вчимо звуки». Це спеціальний розділ для тих, хто хоче швидко навчити дитину читати. Зображення кожної літери супроводжується правильним звучанням звуку, що допоможе вашому малюку швидко навчитися впізнавати звуки в словах на слух та легше опановувати навики читання. Завдяки порадам наших логопедів та педагогів тепер у вас є можливість навчити вашу дитину читати за ігровою методикою – швидко та цікаво.
У додатку є три гри, в яких дитині треба буде знайти тварин, що відповідають заданим літерам, та складати слова – самостійно або за підказками. Перша гра є безкоштовною, а от дві інші потрібно купувати. Зібрані кошти від покупки перераховуються у благодійний фонд “Таблеточки”.

Ось цим абеткам віддали перевагу наші фахівці. Ключовим аспектом стало те, що вони безкоштовні. Ні вчителям ні батькам не потрібно витрачати кошти. Вчитель може відкрити ці сервіси на інтерактивній панелі чи на дитячому інтерактивному столі, оскільки вони можуть працювати з Android. Про таке вивчення алфавіту дитина з захопленням буде розповідати друзям та батькам, що додатково спонукатиме її до цікавості. Після таких занять діти самі просять продовжити вивчення, адже їм цікаво.

Зрозуміло, що інтерактивних абеток існує більше аніж 2, але ми розглянули тільки безкоштовні версії. Не зважаючи не це, вони є не менш цікавими та барвистими.

Якщо вам потрібна кваліфікована інформація про інтерактивні столи,  надішліть на пошту kreosynerzhy@gmail.com фразу: “Цікавлять інтерактивні столи” і у відповідь отримаєте повну характеристику обладнання.