Вільна доступна пошукова система наукових публікацій всіх форматів і дисциплін.

Будь-який вчитель, школяр чи студент стикався з необхідністю знайти авторитетний текст на специфічну (наукову) тему. І ми витрачаємо багато часу на пошук потрібного матеріалу в мережі інтернет. Потім аналізуємо, групуємо і отримуємо вже текст який нас повністю влаштовує.

Команда INTBOARD™ підготувала для вас унікальний інтернет сервіс, де зібрані наукові роботи з усього світу. Він значно полегшить написання наукових статей, дипломних та курсових робіт.

Що ж стосується школярів, то використання цього сервісу дасть більше можливостей підготуватися до олімпіад та ЗНО.

Google Академія (Google Scholar) — сервіс для пошуку наукових робіт. Індекс Google Академія включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв.

Google Scholar дозволяє користувачам здійснювати пошук цифрової або фізичної копії статей, онлайн або в бібліотеках.  До того ж потрібною вам мовою. Якщо не вистачає матеріалу українською, спробуйте пошукати на англійській мові чи будь-якій іншій.

В сервісі наведено 100 різних категорій для пошуку матеріалу. Це лише українською мовою. В кожній категорії розташовано кілька статей. Коли ви знайшли потрібний матеріал, відкриваєте його подвійним натисканням миші. Стаття відкривається в форматі *pdf. Далі ви її можете або завантажити або одразу роздрукувати.

Якщо ж ви не знаєте до якого розділу може входити потрібна стаття та вирішили зекономити час на пошуках, радимо використати вбудований помічник. Він знайде вам підходящий матеріал за тою темою чи декількома словами.

«Наукові» результати пошуку генеруються з використанням посилань з повнотекстових журнальних статей, технічних звітів, препринтів, дисертацій, книг та інших документів, у тому числі обраних веб-сторінок, які вважаються «науковими». Оскільки більшість наукових результатів пошуку Google це прямі посилання на комерційні журнальні статті, більшість користувачів зможуть тільки отримати доступ до короткої анотації статті, а також невелику кількість важливої ​​інформації про статтю, і, можливо, доведеться заплатити за доступ до повної статті.

  • Початок роботи

Якщо ви вирішили додати до бібліотеки власні роботи, потрібно виконати кроки, описані нижче.

Для того, щоб зареєструватися в базі Google Scholar, необхідно спочатку створити обліковий запис Google. Вам запропонують ввести деякі особисті дані, створити електронну пошту * gmail.com.

Після реєстрації переходимо на головну сторінку пошуковика Google і натискаємо в верхньому правому куті кнопку «Увійти». У новому вікні вводимо вказаний нами адресу поштової скриньки та пароль. Тепер ви можете повноцінно працювати з цим сервісом.

Ви подумаєте, навіщо це. В інтернеті й так дуже багато різного матеріалу. В першу чергу ви ділетесь своїми знаннями з усім світом. Допомагаєте молодому поколінню своєю авторитетною думкою і розвиваєте себе, як автора.

  • Пошук статей

Після авторизації в обліковий запис Google потрібно перейти на сайт Google Scholar і натиснути «Мої цитати». Необхідно пройти кілька кроків реєстрації.

Сервіс здійснить пошуковий запит на основі вашого прізвища, ім’я та по батькові і запропонує вказати або спростувати авторство деяких статей, які вже проіндексовані. Ви можете пропустити цей крок, якщо не є автором знайдених статей.

Після створення профілю потрібно активувати його, перейшовши за посиланням, яке буде відправлене на зазначений вами email. Тут ви можете додавати статті, ознайомитися зі статистикою цитування.

Інтерактивна панель надасть вам можливість пройти цей процес безпосередньо з учнями, а потім здійснити пошук необхідного матеріалу. В процесі уроку чи лекції є можливість підкріпити навчальний матеріал інформацією зі сторонніх джерел.

Сервіс входить до бібліотеки програмного комплексу Intboard Простір”