Віртуальні подорожі

Тему карантину не змогли обійти і наші спеціалісти. Але ми вирішили звернути увагу на унікальні можливості, які надають українські та світові культурні заклади (театри, музеї, галереї).

Спеціалісти INTBOARD відібрали найцікавіші пропозиції для своїх читачів. Сьогодні.Lifestyle розповіли, які музеї світу можна відвідати, обійшовши заборону на подорожі.

Берлінська філармонія: цифровий концертний зал

Берлінська філармонія закрита на карантин до 19 квітня. Але слухачі можуть зареєструватися в Мережі безкоштовно “пройти” в цифровий концертний зал на 30 днів. Запрошення в Digital Concert Hall можна активувати до 31 березня.


Віденська опера: спектаклі онлайн

З 15 березня Віденська державна опера, яка закрита в зв’язку з коронавірусів, щодня буде безкоштовно транслювати записи своїх оперних і балетних вистав. Трансляції з’являться на потоковій платформі . Вони будуть починатися о 19:00 і будуть в доступі протягом 24 годин.

Музей Ван Гога

На сайті зібрані всі роботи знаменитого творця, з якими можна ознайомитися абсолютно безкоштовно. Також у користувачів є можливість “пройтися” виставковими залами, які знаходяться в Амстердамі.

Британська галерея Тейт

Британська галерея Тейт

Художній музей в Лондоні працює з 1897 року. Тут зібрано найцінніші твори британського мистецтва з 1500 року до наших днів. На сайті є огляд деяких залів, статті та онлайн-виставки.

Театр-музей Далі

Театр-музей художника-сюрреаліста Сальвадора Далі знаходиться в Каталонії. Але відвідати його можна онлайн. В музеї знаходиться найбільша і різноманітна колекція творів майстра, серед яких “Привид сексуальної привабливості”, “Портрет Гала з двома реберцями ягняти, які балансують на її плечі”, “Кошик з хлібом”, “Галатея зі сферами” і так далі.

Національний музей Жінки в мистецтві

Це єдиний музей, де можна побачити твори мистецтва, створені виключно жінками. Сама будівля розташована у Вашингтоні, США. Прогулятися онлайн можна на сайті.

Метрополітен-музей

Ще одне місце в США, яке цікаво буде відвідати. Музей мистецтва “Метрополітен” вважається одним з найбільших і є четвертим за відвідуваністю художнім музеєм світу. Серед експонатів роботи Уолкера Еванса, Діани Арбюс, Ван Гога, Джексона Поллока і Пабло Пікассо, а також виставка інституту костюма тощо.

Окрім того, можемо віртуально походити Лувром, Британським музеєм у Лондоні, музеєм ван Гога в Амстердамі, Національною галереєю мистецтв Вашингтона.

Від світових закладів культури і мистецтва не відстаєм і ми. Львівські театри та музеї пропонують віртуальні екскурсії та онлайн-вистави на своїх сайтах та сторінках в соціальних мережах.

Львівський органний зал

Органний зал пропонує безкоштовні онлайн трансляції концертів упродовж кількох тижнів карантину. Шукайте на їхній сторінці Facebook та каналі Youtube. Найближчі події — 18, 20,21 та 22 березня о 19:00.

Львівський театр опери й балету

Львівські театри теж дарують безкоштовні вистави. Львівська опера упродовж цих тижнів виставлятиме постановки на своєму каналі та у соцмережах. Опери і балети з’являтимуться там щоп’ятниці, суботи та неділі і будуть доступні протягом доби.

Національний Академічний Український Драматичний Театр імені Марії Заньковецької

Театр Марії Заньковецької ж оприлюднюватиме свої роботи щодня і вони будуть надалі у вільному доступі тут.

Львівські музеї теж чекають відвідувачів в інтернеті. На сайті можна віртуально помандрувати музеями України, зокрема львівським Музеєм етнографії та Домом Франка. Кожен із них має свої сайти і канали на Youtube.

 Детальніше на сайті ZAXID.NET

З такою культурною програмою навіть карантин мине швидко. Дуже швидко. За нами лишилось головне – не втратити можливість і “відвідати” світові перлини мистецтва. 

Підписуйтесь на офіційну сторінку INTBOARD. У нас завжди актуальна та корисна інформація.