ЗНО. Крок у майбутнє

Головною темою для всіх учнів випускних класів та вчителів з ЗНО. Раніше на нашій сторінці в Facebook ми розповідали про інтерактивні сервіси для підготовки до іспиту.

Сьогодні INTBOARD™ вирішили більш детально обговорити тему тестування. Почнемо з дати проведення іспитів:

21.05   Математика

23.05  Українська мова та література

27.05   Іспанська, французька, німецька мова

28.05   Англійська мова

30.05   Фізика

04.06   Історія України

06.06  Біологія

11.06   Географія

13.06   Хімія

Хочемо нагадати, що кожен учень має право здати лише чотири іспити з всіх вищеперечислених дисциплін.

Спочатку потрібно зареєструватися на сайті – http://testportal.gov.ua/registr/ . Реєстрація буде доступна з 5 лютого по 25 березня. Після цього потрібно зібрати пакет документів, який необхідно віднести в регіональний центр реєстрації.

Ось перелік документів, які потрібно передати в реєстраційний центр :

  • ксерокопію паспорту;
  • дві фотокартки 3*4 (мають бути однакові)
  • реєстраційну картку ( zno.testportal.com.ua – тут необхідно вказати предмети, які плануєте здавати).

 

У разі необхідності також підготуйте:

  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
  • копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, і документ, що підтверджує цю причину (для тих, хто має на це право відповідно до розділу VI Порядку).

Звертаємо увагу! На копіях документів випускник має написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

Нові правила ЗНО в 2019

В цьому році, школяру щоб здати ЗНО потрібно надати свою ID картку. МОН попрохало педагогів та батьків усіх школярів, яким вже виповнилося 14 років, отримати ID картку.

Інші документи для реєстрації:

  • особи, які проживають на окупованих територіях. Вони можуть надати свідоцтво про народження. А в разі втрати документа, що посвідчує особу, без можливості його відновити вони можуть пред’явити довідку від навчального закладу з фотокарткою;
  • іноземці та особи без громадянства. Їм потрібно надати копію паспорта або документа, що посвідчує особу;
  • біженці можуть надати копію довідки про звернення за захистом в Україні.

Всі інші громадяни України зобов’язані подавати для реєстрації виключно паспорт.

Стосовно процесу реєстрації, здається, ми все розповіли. Тепер давайте розглянемо онлайн сервіси, які допоможуть кожному школяру підготуватися до успішної здачі іспиту. Цими сервісами можуть користуватися не тільки окремі учні та їх батьки, а й вчителі, безпосередньо на уроці. Колективне вивчення може надати кращий результат. Коли вчитель запустить один із таких сервісів на інтерактивній дошці і буде задіювати увесь клас та допомагати учням знайти вірне вирішення питання.

iLearn

Гейміфікована платформа iLearn – це сайт, створений командою «Освіторія», де випускники можуть безкоштовно готуватимуться до ЗНО в ігровій формі. Під час реєстрації учні створюють свого гейміфікованого героя і можуть отримувати електронні монети УЧБАКСИ за проходження тестів, завдань і вебінарів. Для найактивніших на iLearn підготували цінні призи від партнера Coca-Cola. А ще, надана можливість учням проходити тестування у форматі ЗНО за цим посиланням.

Eduget

Безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ЗНО пропонує освітня платформа Eduget в рамках проекту Be Smart.

На платформі абітурієнт може отримати доступ до 15 курсів з 8 предметів: українська мова та література, математика, історія України, англійська мова, фізика, хімія, географія і біологія. Курси доступні для проходження з будь-якого пристрою, для цього ви повинні зареєструватися на сайті. Для зручності курси містять систематичне тестування і контроль успішності.

BeSmart

ЗНО – це не просто черговий іспит, це квиток у майбутнє. Тож потрібно гарно підготуватися і успішно завершити шкільне навчання щоб мати гарну перспективу для вступу у виш.

Здається, всі головні моменти наша команда розповіла. Якщо ж стануться якісь зміни, ми повідомимо на нашій сторінці в Facebook.