Купити інтерактивну дошку в Дніпрі

Сучасний навчальний процес – це динамічна колективна робота, творчість і мотивація учнів досліджувати, вивчати, розвиватися.

Інтерактивна дошка INTBOARD допомагає викладачеві (лектору) створювати захоплюючі уроки, презентації, взаємодіяти зі слухачами, зрозуміло і наочно доносити інформацію будь-якого рівня складності.

Компанія INTBOARD – з нами надійно!

Настійно рекомендуємо купити інтерактивну дошку в Дніпрі з сенсорним екраном і захисним керамічним покриттям, виконану за суперсучасним технологіям в комплекті з проектором і комп’ютером (жорсткий диск з пам’яттю 800 Мб), що перетворює її в потужну мультимедійну систему на нашому сайті і отримати 36 місяців гарантії!

Управляється дошка пальцями руки (розпізнає до 10 торкань користувачів), непрозорою указкою. Писати, малювати на поверхні можна сухо стирані і вологим маркером. Пристрій підтримує 3 мови (українська, російська, англійська), оригінальне програмне забезпечення Touch Board сумісно з ОС Windows, Mac OS, Linux.

З спроектованим на екран зображенням користувач працює за аналогією з планшетом, ноутбуком:

  • використовує панель інструментів Word, Excel, графічні редактори, навчальні програми;
  • створює, збільшує, зменшує, переміщує на екрані креслення, зображення;
  • моделює ситуації в динаміці, демонструє відео презентації, лабораторні досліди;
  • обмінюється файлами зі слухачами, розсилає тези лекцій по електронній пошті.

Інтерактивна дошка одночасно задіє зорове і слухове сприйняття інформації, допомагає цікаво і детально роз’яснити складні фізичні, біологічні, астрономічні явища, математичні розрахунки.

Купити інтерактивну дошку в Дніпрі можна за безготівковим і готівковим розрахунком з безкоштовною доставкою по місту. Викладачі можуть ознайомитися з можливостями інтерактивної дошки на майстер-класах за місцем установки. Обладнання, що поставляється супроводжується 3 річною гарантією виробника, монтаж проводиться фахівцями INTBOARD.

Консультації з питань роботи з мультимедійною дошкою проводяться в режимі онлайн з безкоштовної телефонної лінії. Сервісний центр компанії розташований в Дніпрі за адресою вул. Фабрично-Заводська 18.

Компанія INTBOARD пропонує державним, комерційним навчальним закладам і школам вигідно купити інтерактивну дошку в Дніпрі, що відповідає всім вимогам Міністерства освіти України.

Телефонуйте прямо зараз 0-800-215-350!