Купити інтерактивну дошку в Одесі

Пропонуємо абсолютно новий підхід до навчання і подачі матеріалу будь-якого рівня складності в дитячих садах, школах, навчальних закладах усіх рівнів акредитації, на семінарах і тренінгах.

Потрібно просто купити інтерактивну дошку в Одесі!

Ергономічна і багатофункціональна інтерактивна дошка INTBOARD – мультимедійний пристрій поєднує звичний маркер і новітні можливості комп’ютера, аудіо, відео системи.

Дошка підтримує український, англійська, російська мова, представляє собою сенсорний екран, виготовлений із застосуванням інфрачервоного датчика.

Типовий мультимедійний комплекс з ліцензійним ПЗ Touch Board об’єднує в систему 3 основні пристрої:

 • інтерактивну дошку з антибліковим керамічним покриттям;
 • комп’ютер, ноутбук з жорстким диском 800 Мб пам’яті;
 • проектор з яскравістю 3300 Lm (за бажанням).

Екран з антивандальним алюмінієвим корпусом, представлений в розмірах діагоналі 80, 91, 94 дюйма для розміщення на стіні в шкільних класах і просторих академічних аудиторіях.

Купити інтерактивну дошку в Одесі швидко і легко можна на нашому сайті, скориставшись функцією «зворотний дзвінок», напишіть свій номер телефону і протягом 30 секунд – ми з вами зв’яжемося!

Крім інтерактивної дошки базовий комплект поставки включає:

 • 2 маркера, операційну систему: Windows, Mac OS, Linux;
 • оригінальне ПО, драйвери (CD диск);
 • кабель USB, інструкцію з використання.

Управляється екран рукою, будь-яким непрозорим предметом (ручкою, указкою, маркером), розпізнає до 10 торкань різних користувачів.

Інтерактивна панель 55 діагональ

Мультимедійний комплекс допомагає вчителю (лектору):

 • працювати з проектуються на екран зображеннями в режимі планшета, ноутбука: будувати, малювати, писати, створювати графіки, схеми;
 • розділяти екран на 4 незалежні частини, одночасно використовувати простір відразу декільком учням (колегам);
 • демонструвати в динаміці лабораторні досліди, фізичні, хімічні, біологічні процеси, явища;
 • моделювати будь-якого роду ситуації, в процесі демонстрації міняти умови, вносити корективи, робити позначки;
 • розсилати на електронну пошту підсумки, тези лекції, обмінюватися файлами з учнями, учасниками семінару.

 

Компанія INTBOARD пропонує бюджетним, комерційним навчальним закладам і організаціям купити інтерактивну дошку в Одесі з готовими уроками за готівковий і безготівковий розрахунок з безкоштовною доставкою в будь-який район міста.

Тільки у нас гарантія 3 роки!

Інноваційна дошка виконана з екологічно безпечних для здоров’я дітей матеріалів, відповідає вимогам Міністерства освіти України. На обладнання, що поставляється надається 3 річна гарантія, підключення та монтаж фахівцями компанії.

За місцем установки проводяться майстер-класи для користувачів, демонстрація можливостей інтерактивної дошки. У прямому телефонному режимі можна отримати безкоштовну консультацію з питань експлуатації пристрою. Центр сервісного обслуговування INTBOARD розташований в Одесі за адресою Ул.Транспортная, 7-Е або по тел. (048) 784-20-85, 784-20-86.